NewsyNie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Przegrała walkę z rakiem. Katarzyna Dowbor w żałobie

Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Przegrała walkę z rakiem. Katarzyna Dowbor w żałobie

Nie żyje uczestniczka programu Nasz nowy dom
Nie żyje uczestniczka programu Nasz nowy dom
Zuza Maciejewska

05.02.2021 15:00, aktual.: 05.02.2021 23:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor od prawie ośmiu lat zmienia życia wielu osób. Jest gospodynią emitowanego na Polsacie programu Nasz nowy dom. Wraz z fachowcami odwiedza rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. W ciągu kilku dni ekipa remontowa pod jej nadzorem ratuje rozpadające się budynki, a domownicy zyskują lepszy start w przyszłość.

Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści

Dowbor cieszy się sporą popularnością wśród fanów. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy codzienności. Jej wpisy śledzi prawie 100 tysięcy internautów. W piątkowe popołudnie właśnie tam przekazała smutne wieści. Nie żyje Anna Warsewicz, uczestniczka programu Nasz nowy dom.

Ania walczyła z rakiem piersi. W 2019 roku lekarz stwierdził u niej aż 20 nowych przerzutów do kości. Gdy brała udział w programie, wiedziała o swojej chorobie. Warsewicz ze względu na stan zdrowia nie była w stanie podjąć żadnej pracy. Samotnie wychowywała córkę, Sarę. Mieszkały w opłakanych warunkach. Katarzyna Dowbor przeprowadziła rewolucje i spełniła ich marzenia.

Niestety w piątkowe popołudnie gwiazda Polsatu nie miała dla fanów dobrych wiadomości. Anna Warsewicz nie żyje, przegrała walkę nowotworową. Dowbor na Instagramie udostępniła ich wspólne zdjęcie, w opisie pożegnała uczestniczkę:

Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością... Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie.

Wpis poruszył internautów, którzy w komentarzach żegnali panią Anię:

  • Robicie tyle dobrego dla ludzi... Chociaż przez chwilę mogła się nacieszyć nowym domem. Smutne bardzo, życzę dużo wytrwałości dla Sary.
  • Mam nadzieję, że ktoś uczciwie zaopiekuje się dziewczynką, jestem z Piotrkowa Trybunalskiego i jak będzie potrzebna pomoc, zorganizuję.
  • Jeszcze niedawno oglądałam powtórkę tego odcinka. Bardzo mi przykro, wyrazy współczucia córeczce i rodzinie.

Redakcja Jastrząb Post się do tego dołącza i składa rodzinie serdeczne wyrazy współczucia.

Katarzyna Dowbor pożegnała uczestniczkę programu Nasz nowy dom
Katarzyna Dowbor pożegnała uczestniczkę programu Nasz nowy dom
Jak mieszka Katarzyna Dowbor?
Jak mieszka Katarzyna Dowbor?
Jak mieszka Katarzyna Dowbor?
Jak mieszka Katarzyna Dowbor?
Jak mieszka Katarzyna Dowbor?
Jak mieszka Katarzyna Dowbor?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także