Monika Richardson zaskoczyła wyznaniem o uzależnieniach i alkoholu. Padły mocne słowa: „Odważne, że się do tego przyznała”

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson otworzyła się w podcaście Żurnalisty. Opowiedziała o podatności na uzależnianiach i o tym, jak zachowuje się po alkoholu. Te słowa mogą mocno zaskoczyć fanów byłej dziennikarki.

Monika Richardson to gwiazda mediów. Wielką karierę zrobiła na antenie Telewizji Polskiej. Lata temu setki tysięcy widzów zbierały się przed odbiornikami, by oglądać każdy odcinek prowadzonego przez niej show, Europa da się lubić. Rozmawiała w nim z mieszkańcami różnych europejskich krajów o panujących tam zwyczajach i ich stosunku do Polski.

Ostatnio gościła w podcaście Żurnalisty pt. Rozmowy bez kompromisów, podczas którego otworzyła się na kwestie, takie jak problemy rodzinne, uzależnienia i alkohol.

Monika Richardson o alkoholu. Co wyjawiła?

Rozmówczyni influencera bez ogródek przyznała, że jej dzieciństwo nie było usłane różami ze względu na rozstanie się jej rodziców. Ojciec i matka Moniki dwukrotnie stawali ze sobą na ślubnym kobiercu i dwukrotnie się rozwodzili, co ta mocno przeżyła. Żurnalista zapytał ją o to, czy w późniejszym życie zdarzało się jej uciekać od problemów i sięgać po napoje wyskokowe.

Ja mam w ogóle tendencję do uzależnień. Można by powiedzieć, że to w rodzinie jest. Muszę bardzo uważać, ale teraz mam szczęście być z facetem, który jest bardzo na to czujny – otwarcie zaczęła ten wątek.

Dodała, że jej partner zauważył to, w jaki sposób zachowuje się ona po alkoholu. Robi się wtedy złośliwa, a jej osobowość – jak to określił mężczyzna – się „odkleja”.

 Mówi, że mi się osobowość „odkleja” po alkoholu, robię się strasznie wredna. Ja jestem – jak już zauważyłeś – inteligentna (na własne nieszczęście) i mam taką inteligentną złośliwość. Jestem w stanie złapać twój największy sekret i precyzyjnie wbić ci szpilę. Po alkoholu to się wyostrza. Moja mama też to ma. Teraz patrzę na mamę, gdy jest już w słabej formie (jest po udarze) i czasami widzę, że puszcza takie piłki, właściwie bez żadnego celu, bez żadnej przyczyny, żeby kogoś dojechać. Ja też tak miewam – zwieńczyła wypowiedź.

Rozmowę z Moniką Richardson odsłuchacie poniżej.

https://www.instagram.com/reel/Cf2773FDL4K/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1253c19f-705e-411c-9fcd-5c2ea3572d21

Wyznanie rozmówczyni Żurnalisty spodobało się internautom:

 • Odważne, że się do tego przyznała. Dla mnie szacun – napisała na Instagramie Agnieszka Włodarczyk.

 • Cudowna prawda o sobie. Niesamowite, każdemu takiej przerobionej odwagi życzmy. Piękna kobieta.

 • Brawo za odwagę i brawo za walkę z sama sobą – dodały inne osoby.

Podejrzewaliście, że faworytka widzów może się tak zachowywać poza kamerami?


Bartosz Żukowski i Monika Richardson

Bartosz Żukowski i Monika Richardson

Bartosz Żukowski i Monika Richardson

Bartosz Żukowski i Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson

Komentarze

 • Gość pisze:

  Milczenie jest złotem

 • nikos pisze:

  Och te „gwiazdeczki” nigdy nie dają o sobie zapomnieć

 • Gość babcia pisze:

  Jest bardzo inteligentna-naprawdę?😅😅Przede wszystkim osoba inteligentna nigdy tego o sobie nie powie,bo jej inteligencja ns to nie pozwoli..a ze ta kobieta jest zwykłą rozpustnicą-to prawda widoczna gołym okiem.Oj,Monika,Monika-niech pycha cię nie dotyka..

 • Gość pisze:

  Monika nudzisz się że opowiadasz bajki od czapy?

 • GośćGrazyna pisze:

  U żurnalisty ??? U żurnalisty ??? Nie mam pytań …

  • Lis pisze:

   A więc to po wódzie jest taka opuchnięta . Myślałem że ją ktoś obił po gębie . Dobrze że się to wyjaśniło .

 • Gość pisze:

  Źdrowia comin jak inni chwalisz się czy źalisz się bo nie wiem 99% takich pić palic i pierd..lic dlatego tyle żyją a i to nie prowadzi do ślepoty tylko trutka w jogurtach i zal d..py nie ściska byle kasa się źgadzała i to tyle

 • Gość pisze:

  Trzeba nad sobą pracować, żeby tak nie było. Wtedy nie trzeba spowiadać się w gazetach. Bardzo, bardzo przykra wada. I już wiemy, czemu jest po trzecim rozwodzie, a jej matka po dwóch…. są takie szpile, po których ludzie się już nie podnoszą.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×