NewsyMonika Richardson jest kłębkiem nerwów przez syna. Drży o jego przyszłość

Monika Richardson jest kłębkiem nerwów przez syna. Drży o jego przyszłość

Monika Richardson
Monika Richardson
Zuza Maciejewska

03.05.2021 16:00, aktual.: 03.05.2021 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku 2021 roku po prawie siedmiu latach małżeństwa. Chociaż początkowo nie reagowali na publikacje na ten temat, po pewnym czasie dziennikarka potwierdziła krążące plotki. Udzieliła wywiadu Faktowi, w którym podkreśliła, że dzieci bardzo ją wspierają w tym czasie:

Czasem wydaje mi się, że one lepiej to przyjęły niż ja. I nie chodzi o to, że miały w sobie za mało sympatii do Zbyszka. Nie, Zosia i Tomek po prostu lepiej czują i rozumieją, co się stało. Nie wiem, może coś przeczuwały. Moje dzieci doskonale wiedzą, że ta sytuacja jest dla mnie szalenie trudna, ale są pewni, że sobie poradzę. A gdyby było mi ciężko, oni są dla mnie. To wyjątkowe doświadczenie, że mogą mi teraz dać większe wsparcie niż ja im.

Dziennikarka wychowuje dwoje dzieci, których ojcem jest jej drugi mąż, Jamie Malcolm. Doczekali się syna Tomasza, który w tym roku świętuje 20. urodziny oraz 16-letnią Zosię.

Monika Richardson jest kłębkiem nerwów. Wszystko przez jej syna

Richardson prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe posty. W najnowszym pokazała zdjęcie syna, który odpoczywa na kanapie i sprawdza coś w telefonie. W opisie zdradziła, że jest kłębkiem nerwów. Wszystko przez to, że jej pociecha zdaje maturę, która rozpocznie się we wtorek:

Maturzysta na dzień przed maturą. Nie ma paniki. Powiedzmy, że jest niepokój... Matka ledwo żywa z nerwów. C’est la vie.

Tomasz nie pozostawił tego bez reakcji. W komentarzu próbował uspokoić zaniepokojoną mamę i internautów. Przekonywał, że jest dobrze przygotowany na rozpoczynające się egzaminy. Ma plan na wypadek, gdyby nie udało mu się zdać:

Dam radę! Uczyłem się i nadal się uczę nawet dzień przed maturą. Mam plany A i plany B, czyli na to co jeśli wynik wyjdzie pozytywny lub negatywny. Ale myślę, że będzie dobrze. Dziękuje wam wszystkim za wsparcie.

Nie tylko syn Moniki Richardson jutro rozpocznie maturalny maraton. Egzamin dojrzałości zdaje też m.in. Oliwia Bieniuk, która niedawno pochwaliła się zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Możecie je zobaczyć tutaj.

Syn Moniki Zamachowskiej z przyjacielem na weselu ojca
Syn Moniki Zamachowskiej z przyjacielem na weselu ojca
Syn Moniki Richardson jest tegorocznym maturzystą
Syn Moniki Richardson jest tegorocznym maturzystą
Tomasz syn Moniki Zamachowskiej
Tomasz syn Moniki Zamachowskiej
Syn Moniki Zamachowskiej dowozi jedzenie
Syn Moniki Zamachowskiej dowozi jedzenie
Syn Moniki Zamachowskiej
Syn Moniki Zamachowskiej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także