Oliwia Bieniuk skończyła szkołę i pochwaliła się świadectwem. Ostatni dzień uczciła w szałowej stylizacji

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk skończyła szkołę, o czym poinformowała na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się świadectwem. To już ostatnia prosta do matury.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Nastolatka chce pójść w ślady znanej mamy i związać swoje życie z aktorstwem. Jest świadoma ciężkiej pracy, która na nią czeka. W jednym z wywiadów podkreśliła, że wie, iż będzie musiała się jej w pełni poświęcić:

Od dziecka chodziłam z mamą na plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało. […] Wszyscy mówią cały czas, że to jest trudny zawód, że to jest ciężka praca, że poświęcasz się w stu procentach dla niej. Mówią mi cały czas i zdaję sobie z tego sprawę – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Bieniuk stawia już pierwsze kroki na ścieżce swojej wymarzonej kariery. Ma za sobą debiut przed kamerami. Zagrała w filmie Daniela Rusina, czyli Reżysera Życia. Na planie pojawiła się w towarzystwie takich sław, jak m.in. Andrzej Grabowski, Wersow oraz Ola Nowak. Nastolatka współpracuje z kilkoma markami, pojawiła się też na salonach.

Oliwia Bieniuk skończyła szkołę. Pochwaliła się świadectwem

Zanim Oliwia Bieniuk w pełni skoncentruje się na aktorstwie, czeka ją matura. Niedawno nawiązała do egzaminu dojrzałości w social mediach. Wdała się w dyskusję z fanami na temat tego, jakie lektury widzieliby na pisemnym egzaminie z języka polskiego. Zdradziła też, jaka książka byłaby przez nią pożądana.

W piątek dodała kolejne zdjęcie, które dowodzi, że wspomniany egzamin zbliża się wielkimi krokami. Tym razem córka Ani Przybylskiej udostępniła fotografię zrobioną przed budynkiem IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Nastolatka ma na sobie szałową stylizację. Ubrała się w elegancką koszulę, na którą zarzuciła ciemny sweter i kurtkę. Włożyła biało-czarne spodnie. Dopasowała jasne buty. W rękach trzyma świadectwo. Pozuje u boku znajomych z klasy.

Oliwia Bieniuk skończyła szkołę

Oliwia Bieniuk, podobnie jak tysiące innych nastolatków w Polsce, w piątek ukończyła kolejny etap edukacji. Teraz przed nią kilka dni przerwy. Egzaminy maturalne rozpoczną się już 4 maja.


Oliwia Bieniuk skończyła szkołę

Oliwia Bieniuk skończyła szkołę

Oliwia Bieniuk w jasnych włosach

Oliwia Bieniuk w jasnych włosach

Oliwia Bieniuk bez stanika

Oliwia Bieniuk bez stanika

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×