Szukaj

W latach 90. Martyna Wojciechowska wyglądała jak słowianka Donatana! Wykopano jej pierwszą okładkową sesję!

Martyna Wojciechowska stare zdjęcia

Jak Martyna Wojciechowska wyglądała w latach 90.?

Martyna Wojciechowska od początku swojej kariery zdążyła wyrosnąć na jedną z największych gwiazd w kraju. Podróżniczka w polskim show-biznesie gości nie od dziś i ma doświadczenie, którego może pozazdrościć jej niejedna osoba. Ostatnio na swoim Instagramie dziennikarka pokazała okładki magazynu Zwierciadło. Najstarszą i najnowszą dzieli aż 21 lat.

Wojciechowska na stołecznych salonach pojawia się bardzo rzadko, o wiele częściej gości na antenie TVN-u, gdzie zaprasza widzów do najbardziej egzotycznych zakątków świata. Martyna od lat aktywnie wspiera organizacje charytatywne, a sama jest wzorem dla milionów Polek. Ostatnio Wojciechowska opowiedziała poruszającą historię swojej adoptowanej córki Kabuli – albinoski z Tanzanii, która przez swój oryginalny wygląd była prześladowana przez społeczeństwo, do tego stopnia, że pewnej nocy – dosłownie – odrąbano jej rękę. W wielu afrykańskich krajach fragmenty ciała albinosów uważane jest za talizman chroniący przed duchami.

O swojej aktywności Martyna co jakiś czas opowiada w mediach. Ostatnio zdecydowała się udzielić wywiadu dla magazynu Zwierciadło. Przy tej szczególnej okazji przypomniała, że po raz pierwszy na czołówce miesięcznika gościła w 1997 roku, czyli aż 21 lat temu.

Znajdź różnicę. „Zwierciadło” 1997, 2014 i 2018 rok. Między pierwszą i ostatnią okładką jest 21 lat różnicy, a miłość do motoryzacji wciąż bez zmian… może tylko teraz nie dobieram koloru ubrania pod motocykl.

Fani nie mieli wątpliwości, że czas działa na korzyść Martyny, która pomimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądem:

  • Fryzura trochę inna, a tak? Jakby zdjęcie z dzisiaj

  • Z biegiem lat (i okładek) coraz młodsza i piękniejsza. Bez retuszu i grubej warstwy make upu

  • Piękna kobieta. Taka była moda krótkie włosy postawione na żel czy mocno wylakierowane. Teraz dojrzała już, piękna silna kobieta

  • Jedno z całą pewnością można stwierdzić że jest Pani coraz piękniejsza i posiada Pani to COŚ czego szczerze zazdroszczę

  • Widać od razu postęp w kwestii sesji zdjęciowych na okładki magazynów. Super tak porównać, jak to się kiedyś robiło… A Pani wygląda obłędnie – jak zawsze

Ciężko nie zgodzić się z tymi opiniami.

Ślub tuż tuż?! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie marnują ani chwili!

Martyna Wojciechowska pokazała rozczulające zdjęcie ze swoim ojcem! Tak uczciła jego urodziny

Martyna Wojciechowska musiała rozstać się z Przemkiem Kossakowskim! Szaleje z tęsknoty, bo jej ukochany nie dzwoni i nie pisze!


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×