NewsyMartyna Wojciechowska szuka pracowników! Znamy jej wymagania

Martyna Wojciechowska szuka pracowników! Znamy jej wymagania

Martyna Wojciechowska praca
Martyna Wojciechowska praca
Zuza Maciejewska
03.11.2018 14:40

Martyna Wojciechowska przez lata prowadzenia podróżniczych programów zyskała ogromną sympatię wśród widzów. Dziennikarce, której nazwisko jest gwarantem solidności i pracowitości, zdarza się szukać nowych pracowników. Co trzeba zrobić by dołączyć do jej drużyny?

Okazuje się, że Wojciechowska nie ocenia ludzi przez pryzmat wykształcenia czy dotychczasowego dorobku. Ważny jest dla niej człowiek, który ma w sobie zapał i chęć do pracy:

To, co jest moim zdaniem najcudowniejsze, to to żebyś widział przed sobą człowieka, który naprawdę chce, który jest zdeterminowany, który jest gotów pracować, by pewne rzeczy osiągnąć (…) Najważniejsza jest motywacja. Gdy widzę taką osobę, to chcę mu dać szansę. Na swojej drodze spotkałam wiele takich osób – przyznała dziennikarka w rozmowie z Plejadą.

Podróżniczka podkreśliła także, że często młodzi ludzie chcą dużo zarabiać i mają wysokie oczekiwania, ale nie chce im się na to zapracować:

Niby wszyscy świetnie się prezentują, mają pasję, chęć do pracy, chcą się rozwijać – w CV znakomicie to wygląda, w rzeczywistości jest już jednak gorzej. U młodych dominuje postawa roszczeniowa. Millenialsi wiele oczekują i wiele chcą, ale nie potrafią się odnaleźć na rządzącym się swoimi prawami rynku – przyznała Wojciechowska w rozmowie z gazetą Głos Mordoru.

Okazuje się jednak, że Martyna miała więcej szczęścia do ludzi. Kilkanaście lat temu przyszła do niej dziewczyna w sprawie pracy. Wojciechowska, dostrzegając w niej potencjał, zaprosiła ją do swojej ekipy. Panie na pewien czas się rozstały, by po latach ponownie połączyć siły, ale już na linii gwiazda – menadżerka.

  • Martyna Wojciechowska - Polish Businesswoman Awards
  • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – Bal TVN 2018
  • Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w Dzień Dobry TVN
  • Martyna Wojciechowska na prezentacji autorskiej kolekcji -Freedom Wolf Edition.
  • Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu Annie Lewandowskiej

fot. Baby by Ann
  • Martyna Wojciechowska
  • Martyna Wojciechowska – Bal TVN 2018, kreacja: Łukasz Jemioł
  • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce
  • Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu Annie Lewandowskiej

fot. Baby by Ann
  • Martyna Wojciechowska
[1/10] Martyna Wojciechowska - Polish Businesswoman Awards
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także