NewsyMartyna Wojciechowska miała groźny wypadek motocyklowy!

Martyna Wojciechowska miała groźny wypadek motocyklowy!

Martyna Wojciechowska wypadek
Martyna Wojciechowska wypadek
Karol
14.07.2016 16:11

Martyna Wojciechowska miała wypadek! Gwiazda jechała motocyklem i uderzyła w barierę energochłonną. Groźne zderzenie na szczęście nie uszkodziło kręgosłupa, ani głowy. Prowadząca Kobieta na krańcu świata czuje się już lepiej.

O szczegółach zdarzenia czytamy w Twoim Stylu, którego gwiazdą jest właśnie Martyna. O wypadku Martyny Wojciechowskiej wspomniano na końcu artykułu. Notka jest adnotacją uzupełniającą temat "Dziewczyna, która igrała z ogniem".

W trakcie powstawania tego tekstu Martyna miała wypadek motocyklowy. Uderzyła w barierę energochłonną, szczęśliwie nie rozbiła głowy, nie uszkodziła kręgosłupa. Do listy jej obrażeń dopisujemy złamany obojczyk. Czy kiedyś powie 'stop'?

Znając Martynę raczej nie. Gwiazda uwielbia ryzyko, co zresztą potwierdza Katarzyna Frydrych, jej menadżerka. Z bólem przyznaje, że udaje się jej wyjść z opresji, ale w tego typu sytuacjach pojawia się strach i niepewność. Wystarczy tylko przypomnieć wypadek sprzed kilku lat, kiedy to Wojciechowska zderzyła się wracając z Islandii. Podróżniczka miała złamany kręgosłup, pękniętą kość łonową i problemy z kolanem. Ona przeżyła, ale jej operator niestety miał mniej szczęścia.

Dostałam wyrok, że już nigdy nie wrócę do pełnej sprawności. Zdałam sobie sprawę, że całe moje życie się zmieniło, wypadłam z obiegu, powiedziano mi, że się skończyłam. Zaczęłam szukać czegoś, co mnie zmotywuje do walki, bo zwyczajnie nie chciało mi się żyć. Chciałam się położyć i umrzeć

Ostatnie miesiące to dla Martyny Wojciechowskiej walka z tajemniczą tropikalną chorobą. O tym, że nie jest różowo zdradziła podczas gali TeleKamery 2016. Ze łzami w oczach podziękowała za nagrodę i obiecała, że nie podda się. Czeka na kolejne zawodowe wyzwania, bo jak sama przyznaje:

Chociażby dlatego, że urodziłam się tu, a nie w Sudanie czy Afganistanie, gdzie zostałabym wyrzezana i wydana za mąż jako nastolatka

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Martyna Wojciechowska w Twoim Stylu  / wypadek Martyny Wojciechowskiej
Martyna Wojciechowska w Twoim Stylu / wypadek Martyny Wojciechowskiej
Martyna Wojciechowska (fot. ONS)
Martyna Wojciechowska (fot. ONS)
Martyna Wojciechowska miała wypadek motocyklowy
Martyna Wojciechowska miała wypadek motocyklowy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także