Madonna nie rzuca słów na wiatr. Już uszczupliła swój majątek, by ratować Britney. Piękny gest z jej strony

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears próbuje wyzwolić się spod kurateli ojca i odzyskać dawne życie. Madonna już wcześniej zadeklarowała wsparcie dla niej. Okazuje się, że słowa dotrzymała. Co zrobiła?

Britney Spears od kilkunastu lat znajduje się pod kuratelą swojego ojca, który zarządza także jej majątkiem. Gwiazda przeszła załamanie nerwowe, a w 2008 roku została ubezwłasnowolniona. Przez jakiś czas dochodziła do siebie i pracowała nad tym, żeby wyjść na prostą. Powoli wróciła do muzyki i występów, znalazła nową miłość, ale nie udało jej się odzyskać dawnego życia. Piosenkarka od wielu lat nie może o sobie decydować, nawet w podstawowych sprawach osobistych, ani korzystać z zarobionych pieniędzy. Jak do tej pory pieczę nad jej kontem bankowym ma Jamie Spears, który wydziela córce jedynie niewielkie kieszonkowe.

Od jakiegoś czasu kuratelę nad artystką sprawuje Jodie Montgomery. Będzie ona jej tymczasowym opiekunem do października tego roku. Britney z jej pomocą usilnie próbuje wyzwolić się spod opieki ojca, który przez te wszystkie lata miał być dla niej tyranem.

Chcę się pozbyć mojego ojca i oskarżyć go o nadużycia. Chcę dochodzenia w sprawie mojego ojca. Jestem tu, by wnieść oskarżenie… Jestem wściekła. Chcę sama wybrać swojego adwokata, chcę pozbyć się ojca i złożyć wniosek o zniesienie kurateli – miała powiedzieć Britney na sali rozpraw.

Britney Spears otrzymała wsparcie od Madonny

Britney już jakiś czas temu złożyła do sądu wniosek o to, by odsunąć swojego ojca od kurateli. Do prośby wokalistki przychylił się także zespół medyczny, którego opinię przedstawiono w sądzie. Według nich, pozbawienie Jamiego Spearsa pieczy nad córką, będzie miało na nią dobry wpływ. Kilka dni temu odbyła się kolejna rozprawa dotycząca Britney, podczas której doszło do wielkiego przełomu. Dotychczas wokalistkę reprezentował prawnik przydzielony z urzędu. Tym razem sędzia zezwolił na to, by wokalistka sama wybrała obrońcę.

Adwokat przydzielony z urzędu złożył oficjalną rezygnację ze swojej funkcji, a od teraz interesów artystki będzie bronił Mathew Rosengart, który jest znanym hollywoodzkim prawnikiem. Według najnowszych plotek, które podają zagraniczne media, ze względu na to, że Britney nie ma dostępu do swojego majątku, to Madonna wsparła ją finansowo i będzie płaciła za usługi adwokata. Trzeba przyznać, że to wspaniały gest ze strony królowej popu, która już wcześniej obiecała w social mediach, że  „wyciągnie ją z więzienia”. Jak widać, słowa dotrzymała.


Britney Spears i Madonna

Britney Spears i Madonna

Madonna komentuje kuratelę Britney Spears

Madonna komentuje kuratelę Britney Spears

Britney Spears porównała partnera do ojca

Britney Spears porównała partnera do ojca

Komentarze

 • Ewi pisze:

  Obawiam się tego, że Britnej nie da rady sama stanąć na nogi.Ta kobieta ma problemy psychiczne.Na jej fortunę chętnych nie brakuje.Oby nie było tak, że znajdą się wkrótce wokół niej „dobrzy przyjaciele”, którzy wpędza ja w problemy, np. ćpanie, długi. To może się skończyć jednym- bankructwem i upadkiem na dno.

 • ANA pisze:

  Wolność Brytney…ta Kobieta ma Prawo do Własnego życia…Chcialabym zobaczyć ją jeszcze na scenie…jest Świetna!

 • Warszawa pisze:

  Starego zamknąć na 25 lat za nadużycia I Wiezienie Brytney…To są jej pieniądze..Gdzie sprawiedliwość??? Ta mamusia BRYTNEY też nie lepszą…Boi się Starego…Co To za Matka!!!

 • Gość pisze:

  WOLNOŚĆ DLA BRITNEY

 • Gość pisze:

  WOLNOŚĆ DLA BRITNEY!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Brawo dla Madonny

 • Gośćsylwia pisze:

  Dzięki Bogu są jeszcze ludzie co mają tyle serca i miłości do drugiego człowieka zeby mu pomóc z całych sil

 • Gośćmark pisze:

  W Polsce sądy postępują podobnie ! Czas je zreformować ! Im szybciej to będzie miej tragedii ludzkiej !!

 • Gość pisze:

  Oczywiście biedna Britney uwolnić ją!

 • Kobieta wpadła matka pisze:

  Te sądy amerykańskie są porąbane.Zamiast odciąć pasożyty od jej majątku to im dają.Jeszcze jedno należy rozliczyć rodzinkę ile wydali na jej sprawy a ile przywłaszczyli sobie. Was duże że tu nie chodzi o dobro ich córki tylko o kasę, jak najwięcej wydrapać dla siebie.

 • Fanka wolnosci pisze:

  Ojciec zboczeniec matka Britney nie zasluguje na milosc corki

 • Gość pisze:

  Ogromny szacunek dla Madonny, powinno się udac oderwac pasozyty od majątku Britney.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×