Madonna przerywa milczenie ws. kurateli Britney Spears. Złożyła obietnicę. Cały świat czekał na te słowa

Britney Spears i Madonna

Britney Spears i Madonna

Madonna wypowiedziała się na temat Britney Spears. Opublikowała post na Instastory, w którym nie brakuje mocnych słów. Sprawdźcie, co napisała.

Britney Spears w 2008 roku została ubezwłasnowolniona. Przez wiele lat opiekę nad nią sprawowali Jamie Spears oraz Andrew Wallet. Niedawno panowie zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji. Wówczas sąd wyznaczył nową opiekunkę gwiazdy. Postanowił, że zostanie nią Jodi Montgomery.

Kuratela Spears trwa już trzynaście lat. Niedawno piosenkarka pojawiła się w sądzie w Los Angeles i wnioskowała o jej zakończenie. Powiedziała, że robi to dopiero teraz, bo wcześniej nie miała pojęcia, że może. Podkreśliła też, że nałożone na nią ograniczenia czynią jej więcej złego niż dobrego:

Kuratela robi mi o wiele więcej krzywdy niż dobra. Nie wiedziałam, że mogę złożyć petycję o zakończenie kurateli. Mój prawnik informował mnie, że nie mogę nikomu publicznie dać znać, co mi robiono. Nie powinnam być pod kuratelą. Jeśli mogę pracować i zarabiać na siebie i innych – to nie ma sensu. Prawo musi się zmienić.

Sąd nie mógł się jeszcze odnieść do tych zeznań i na ich podstawie wydać decyzji, bo do tej pory nie wpłynął wniosek formalny nawiązujący do ostatnich informacji, które ujawniła piosenkarka. Wydał jednak postanowienie w sprawie odsunięcia Jamiego Spearsa od majątku piosenkarki – odrzucił ten wniosek.

Madonna komentuje kuratelę Britney Spears. Zdobyła się na szczere słowa

Głos w sprawie kurateli Britney Spears zabrała Madonna. Przypomnijmy, że panie znają się prywatnie i niejednokrotnie gościły razem na scenie. Tak jak w 2003 roku, gdy swoją obecnością uświetniły MTV Awards. Ten występ przeszedł do historii – niespodziewanie piosenkarki się pocałowały.

Madonna opublikowała zdjęcie na Instastory, na którym pozuje ubrana w koszulkę z nazwiskiem koleżanki. W podpisie apeluje o to, by oddać Britney Spears wolność. Podkreśla, że niewolnictwo zostało zniesione dawno temu. Złożyła obietnicę, że pomoże jej odzyskać wolność:

Oddajcie tej kobiecie jej życie. Niewolnictwo zostało zniesione tak dawno temu! Śmierć chciwemu patriarchatowi, który robi to kobietom od wieków. To pogwałcenie praw człowieka! Britney, wyciągniemy cię z więzienia.

Piosenkarka nie jest jedyną znaną osobą, która skomentowała tę sprawę. Na ten temat wypowiedziała się też m.in. Christina Aguilera. Jej słowa jeszcze bardziej pogrążają ojca Spears.


Madonna komentuje kuratelę Britney Spears

Madonna komentuje kuratelę Britney Spears

Britney Spears i Madonna

Britney Spears i Madonna

Iggy Azalea - dlaczego nie pomaga Britney Spears?

Iggy Azalea - dlaczego nie pomaga Britney Spears?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×