Szukaj

Książę Harry został przyłapany w samolocie! Do Rzymu poleciał klasą ekonomiczną. Swoim “luźnym” stylem bycia zadziwił wszystkich pasażerów!

Książę Harry, kiedy już wypełnił służbowe obowiązki, musiał wrócić z Rzymu do Londynu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zdecydował się na ogólnodostępny samolot. Zobacz jak zareagowali jego fani. 
Książę Harry w samolocie

Pasażerowie, którzy w zeszłym tygodniu znaleźli się na pokładzie samolotu British Airways, który leciał z Rzymu do Londynu byli nieźle zaskoczeni. Podczas jednego z podniebnych rejsów towarzyszył im książę Harry. Mąż Meghan Markle, chociaż mógłby zdecydować się na prywatny odrzutowiec, postanowił wybrać ogólnodostępny samolot.

Harry nie mógł jednak długo nacieszyć się prywatnością. Niemal natychmiast został rozpoznany przez kobietę podróżującą w tym samym czasie. To właśnie ona podzieliła się sekretem Harry’ego, a także pokazała jego zdjęcie w mediach społecznościowych:

Gdy weszłam na pokład, zauważyłam mężczyznę, który wyglądał jak książę Harry. Miał obrączkę na palcu i wyglądał na zmęczonego. Facet obok niego wyglądał jak ochroniarz i spojrzał w moją stronę. Wreszcie mój mózg połączył fakty i zrozumiałam, że to naprawdę książę Harry, który wraca do Londynu z Rzymu.

Książę, kiedy zorientował się, że został rozpoznany, uśmiechnął się uprzejmie i powiedział “cześć”. Jak poinformowała kobieta, po zakończonym locie brat Williama podziękował załodze i pilotowi za bezpieczny lot. Dopiero wtedy opuścił pokład samolotu.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry ponownie zostaną rodzicami?! Brytyjskie media wytropiły wielką tajemnicę książęcej pary!

Zobacz: Meghan Markle spali się ze wstydu! Najbliższa przyjaciółka wyjawiła, jak wyglądało jej niby “love story” z księciem Harrym

Zobacz: Bezpieczeństwo ukochanego synka Meghan Markle i ksiecia Harry’ego jest zagrożone! Fani słodkiego Archiego są przerażeni!


Książę William czy książę Harry? Który jest przystojniejszy?

×