NewsySzykuje się rodzinny zjazd? Książę Harry chce zabrać dzieci do Anglii. Meghan będzie wściekła?

Szykuje się rodzinny zjazd? Książę Harry chce zabrać dzieci do Anglii. Meghan będzie wściekła?

Książę Harry  i Meghan Markle przylecą do Wielkiej Brytanii z dziećmi?
Książę Harry i Meghan Markle przylecą do Wielkiej Brytanii z dziećmi?
Źródło zdjęć: © ONS
28.02.2024 07:36

Ksiażę Harry od kilku lat mieszka z rodziną w USA. Nawet jeśli on musi pojawić się w Anglii, Meghan zostaje zwykle z dziećmi w ich domu. Teraz ma być inaczej? Książę Harry rozpoczął rozmowy na temat wizyty Archiego i Lilibet w Wielkiej Brytanii. Co na to Meghan?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę Harry od kilku lat pojawia się w Wielkiej Brytanii tylko wtedy, gdy jego obecność jest niezbędna (na przykład na pogrzebach czy koronacji). Jednak z chęcią odwiedzi swój kraj, gdy będą odbywać się tam uroczystości rocznicowe jego wielkiej imprezy - Invictus Games. Czy tym razem pokaże Anglię swoim dzieciom?

Wielki sukces księćia Harry'ego

Kiedy Sussex spędził kilka lat na misjach wojennych i jako członek rodziny królewskiej spotykał się z weteranami wojennymi, dostrzegł, jak sport wpływa na polepszenie nie tylko ich fizyczności, ale też psychiki.

Postanowił zorganizować Invictus Games (Igrzyska Niezwyciężonych). Impreza odbyła się w kilku krajach (między innymi Australii, Holandii, Kanadzie, Niemczech) i za każdym razem przyciąga uwagę mediów i rządów. To ogromny sukces księcia Harry'ego, którego ma mu nawet zazdrościć jego starszy brat.

Książę Harry zabierze dzieci do Anglii?

W tym roku mija 10 lat od ustanowienia Invictus Games. Z tej okazji odbędzie się specjalne nabożeństwo w katedrze św. Pawła. Książę liczy, że Meghan Markle, jego żona, dołączy do niego podczas uroczystości. Chce także do Anglii zabrać swoje dzieci.

Harry'emu bardzo zależy na tym, aby cała jego rodzina dołączyła do niego. Ważne jest, aby pokazali zjednoczony front i skupili się na budowaniu mostów z resztą rodziny królewskiej" – podaje "The Express" słowa anonimowego źródła.

Podobno Harry ma patrzeć na to jako na okazję odbudowania relacji przynajmniej z częścią royalsów. Książę prowadzi rozmowy na temat ochrony policyjnej, która wygasła, gdy zrezygnował z pełnienia obowiązków. Harry bardzo chce, by dzieci towarzyszyły mu podczas pobytu w kraju, jednak z całych sił pragnie także zapewnić im bezpieczeństwo.

Co na to Meghan Markle, która miała obawiać się, że jeśli jej mąż zabierze Archiego i Lilibet do Anglii, to już z nimi nie wróci? Czy nie będzie wściekła o tę podróż swoich pociech?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także