Nowe zdjęcie z willi Jennifer Aniston podbija sieć. Takich widoków jeszcze nie pokazywała

Jennifer Aniston ma imponującą posiadłość, która znajduje się w Bel Air w Los Angeles. Aktorka podzieliła się kolejnym zdjęciem zrobionym na terenie obiektu. Co na nim widać?

Jennifer Aniston to obecnie jedna z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Nic więc dziwnego, że mieszka w jednej z najokazalszych willi w Los Angeles, którą co jakiś czas chwali się na Instagramie. Niedawno na jej temat wypowiedziała się w magazynie Architectural Digest, w którym zdradziła, jak przebiegały prace remontowe.

Jennifer Aniston — posiadłość. Jak mieszka?

Aniston opublikowała niedawno zdjęcie na Instagramie ukazujące wschód słońca oraz panoramiczny widok na Hollywood pojawiający się w tle jej malowniczego ogrodu. Pod zdjęciem napisała: Poranny blask.

Widok na ogórd Jennifer Aniston, Instagram

Widok na ogród Jennifer Aniston, Instagram

Aktorka nieco wcześniej udzieliła wywiadu magazynowi Architectural Digest. Wyznała, że uwielbia projektować:

Gdybym nie była aktorką, chciałbym być projektantką. Uwielbiam ten proces — powiedziała Aniston w wywiadzie – W doborze tkanin i wykończeń jest coś, co karmi moją duszę.

Gwiazda nabyła nieruchomość w 2011 roku. Obecnie jej wartość wycenia się na ponad 160 milionów złotych. W domu znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, piwniczka do przechowywania wina. Do dyspozycji jest basen i domek dla gości. Z posiadłości, która otoczona jest ogromnym ogrodem, roztacza się widok na ocean.

Chociaż dziś prezentuje się pięknie, nie zawsze tak było. Zanim Aniston ją wyremontowała, posiadłość była w opłakanym stanie:

Miała bardzo dramatyczne wejście. Masywne drzwi wejściowe były pomalowane na chińską czerwień – wspomina Aniston – Estetycznie była to najdalsza rzecz od tego, czego chciałam, ale od razu miałam wrażenie, że może się udać. Trudno to opisać, ale poczułam chemię.

Chociaż Jen twierdzi, że uwielbiała podróżować, teraz bardziej pociąga ją idea posiadania jednego domu, który jest jej sanktuarium i w którym może spędzać również czas ze swoimi przyjaciółmi.

Jennifer Aniston - taras

Jennifer Aniston — taras


Widok na ogród Jennifer Aniston, Instagram

Widok na ogród Jennifer Aniston, Instagram

Jennifer Aniston - garderoba

Jennifer Aniston - garderoba

Jennifer Aniston – dom w Bel Air

Jennifer Aniston – dom w Bel Air

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×