„Dawałam im narkotyki i okradałam”. Szokujące wyznanie Cardi B wywołało skandal!

Cardi B

Cardi B

Cardi B odurzała i okradała klientów nocnego klubu

Cardi B przyznała się do wielokrotnego popełniania przestępstw. Raperka opowiedziała o pracy w klubie nocnym. Wyznała, że odurzała mężczyzn i okradała ich w hotelu. Jak się wytłumaczyła?

Cardi B podpadła swoim fanom. Kontrowersyjna raperka, która błyskawicznie wybiła się na sam szczyt najpopularniejszych gwiazd Ameryki przyznała się niedawno do wielokrotnego popełniania przestępstw. Okazuje się, że przed karierą muzyczną gwiazda pracowała jako striptizerka w klubie nocnym. W szokującym nagraniu na InstaStory raperka przyznała się do okradania klientów. Zwabiała ich do hotelu, odurzała narkotykami, a potem „obrabiała” i uciekała.

Jej wyznanie wywołało tak wielkie oburzenie wśród fanów, że Cardi postanowiła się wytłumaczyć i powołać na trudną sytuację materialną, oraz środowisko, z którego się wywodzi:

Nigdy nie twierdziłam, że jestem doskonała, czy pochodzę z idealnego świata. Zawsze mówiłam swoją prawdę i zawsze byłam k*rwa odpowiedzialna. Jestem częścią kultury hip-hopowej, w której możesz porozmawiać o tym, skąd pochodzić, rozmawiać o tych wszystkich złych rzeczach, które musiałaś zrobić, by być tam, gdzie jesteś . Są raperzy, którzy gloryfikują przemoc, narkotyki i kradzieże. Przestępstwa, których muszą dokonać, by przetrwać. Nigdy nie gloryfikowałam tych rzeczy, które wyciągnęłam w filmiku.Nigdy nawet o nich nie śpiewałam, ponieważ nie jestem z tego dumna. Dokonałam tych wyborów […] ponieważ miałam ograniczone możliwości. – żaliła się

Kupujecie jej tłumaczenia?

Kolorowe gwiazdy na American Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Vanessa Hudgens, Cardi B

Cardi B urodziła! Zdradziła imię dziecka i pokazała przepiękną nagą sesję z okresu ciąży

Gwiazdy wspierają akcję profilaktyki serca Cardiopirin. Zobacz, jak dbają o swoje serca


Cardi B – American Music Awards 2018, kreacja: Dolce&Gabbana

Cardi B – American Music Awards 2018, kreacja: Dolce&Gabbana

Cardi B urodziła córkę

Cardi B urodziła córkę

Cardi B - Grammy 2018

Cardi B - Grammy 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×