Brad Pitt na Złotych Globach był wylewny jak nigdy. Pierwszy raz od lat opowiedział o swoim życiu uczuciowym

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt jest w związku? Tabloidy donoszą o kolejnych partnerkach w życiu aktora. A jak jest naprawdę? Czy spotyka się z Jennifer Aniston, albo inną ślicznotką? O wszystkim opowiedział w wywiadzie po Złotych Globach 2020.

Relacje Brada Pitta z Jennifer Aniston pogorszyły się po tym, jak zagrał w filmie Pan i Pani Smith u boku Angeliny Jolie, z którą aktor wszedł w ognisty romans, a później się z nią ożenił. Mimo etykietki pary idealnej, Pitt i Jolie rozstali się w 2016 roku z powodu różnic nie do pogodzenia. Wciąż nierozstrzygnięta jest kwestia opieki nad ich dziećmi: Maddoxem, Paxem, Zaharą, Shiloh oraz bliźniakami Knoxem i Vivienne.

Brad Pitt ma nową partnerkę? Aktor przerwał milczenie

Brad Pitt ma na koncie nową, złotą statuetkę, jednak jego życie prywatne – jak sam przyznał – nie jest wcale złote. Ten komentarz padł w trakcie wywiadu poprowadzonego przez Marca Marona, w programie WTF, w którym to Pitt wraz Leonardo DiCaprio rozmawiali o byciu przedmiotem publicznych dyskusji.

Pitt otwarcie przyznał, że jest singlem, z nikim się nie spotyka od dawna, a wszystkie wyssane z palca romanse, jakie przypisują mu tabloidy, bardzo mu schlebiają, podnosząc jego męskie ego. Zwłaszcza, że swoje życie prywatne postrzega w kategoriach porażki:

Jestem pod mikroskopem, prawdopodobnie z powodu mojej katastrofy w życiu osobistym – wypalił gwiazdor, dementując plotki o związku z Jennifer Aniston.

Odcinek podcastu trafił do sieci dzień po tym, jak Pitt i jego była żona, Jennifer Aniston, spotkali się na rozdaniu Złotych Globów 2020.

Duet będący w związku małżeńskim od 2000 do 2005 roku tęsknił za sobą na czerwonym dywanie. 50-letnia aktorka kibicowała Pittowi, który to zdobył statuetkę za najlepszy występ aktora w roli drugoplanowej w filmie Pewnego razu… w Hollywood. Podczas swojego wystąpienia Pitt żartował, że nie mógł na ceremonię zabrać swojej mamy, ponieważ mówi się, że umawia go z każdą kobietą, obok której stoi.

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt i Jenifer Aniston uczestniczyli również w imprezie Netflixa, która miała miejsce po rozdaniu Złotych Globów, ale – jak twierdzi Us Weekly – podobno wyglądali tak, jakby się nie widzieli.

Z kolei inne źródła podają, że Angelina Jolie wciąż ma uraz wobec Pitta i chce pociągnąć go do odpowiedzialności, ponieważ czuje, że wywrócił jej życie i życie ich dzieci do góry nogami.


Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez, Brad Pitt – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez, Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - Złote Globy, 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - Złote Globy, 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×