Wspólne zdjęcie Brada Pitta i Jennifer Aniston ze Złotych Globów rozczarowało fanów. Nie na taki widok liczyli

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Złote Globy 2020: Jennifer Aniston i Brad Pitt pojawili się podczas gali. Chociaż przyszli osobno, ich wspólne zdjęcie obiegło media. Co na nim widać?

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem przez kilka lat. Kiedy wydawało się, że będą razem na zawsze, aktor zostawił żonę dla Angeliny Jolie. W momencie, w którym także i ta relacja się rozpadła, zaczęły pojawiać się plotki o tym, że mężczyzna wrócił do swojej poprzedniej ukochanej.

Zwłaszcza, że aktorów łączą przyjazne relacje. Dowodem na to może być fakt, że w lutym Pitt był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu.

Złote Globy 2020 – Jennifer Aniston i Brad Pitt wspólne zdjęcie

Chociaż fani gwiazd liczyli, że podczas Złotych Globów 2020 będą pozować do wspólnych zdjęć, tak się nie stało. Byli małżonkowie nie szczędzili jednak pod swoim adresem ciepłych słów. W rozmowie z dziennikarzami Enterainment Tonight Brad przyznał, że z Aniston są „bliskimi przyjaciółmi”.

Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej.

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

I jasne jest, że nie przesadzał, ponieważ później uśmiechniętą aktorkę przyłapano w momencie, w którym Bradowi wręczano statuetkę dla najlepszego aktora drugoplanowego w kategorii film.

Kiedy odbierał Złoty Glob za rolę w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w Hollywood” zażartował ze sceny:

Miałem przyjść na galę z moją mamą. Ale zrezygnowałem, bo ostatnio wystarczy że jakaś kobieta stanie obok mnie od razu ogłaszają, że to moja nowa dziewczyna. Nie chciałem tego robić mamie – powiedział, a kamera szukała w tym czasie na sali Jennifer Aniston, żeby pokazać jej reakcję.

To jednak nie koniec. Zdjęcia zrobione w hotelu Beverly Hilton pokazały Brada i Jennifer siedzących zaledwie kilka kroków od siebie przy sąsiadujących stolikach.

Brad Pitt i Jennifer Aniston – Złote Globy, 2020, screen NBC

To pierwsza wspólna fotografia Pitta i Aniston od dawna. Ostatni raz podczas Złotych Globów wspólnie widziano ich w 2002 roku. Trzy lata później ogłosili swój rozwód.

Zobacz: Jennifer Aniston pokazała zdjęcie ze słynnej świątecznej imprezy. To na niej był Brad Pitt


Brad Pitt i Jennifer Aniston - Złote Globy, 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - Złote Globy, 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020, smoking: Brioni

Brad Pitt – Złote Globy 2020, smoking: Brioni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×