Szukaj

Sensacja w Hollywood! Brad Pitt przyłapany na 50. urodzinach Jennifer Aniston! Chciał uniknąć zamieszania ale paparazzi byli sprytniejsi!

Brad Pitt na urodzinach Jennifer Aniston

Brad Pitt przyłapany na przyjęciu urodzinowym z okazji 50. urodzin Jennifer Aniston. Aktorka wyprawiła wielką imprezę z udziałem gwiazd, ale obecność jej byłego męża – zwłaszcza po plotkach o romansie z Charlize Theron – była dość niespodziewana. Próbował przemknąć niezauważony, ale paparazzi byli sprytniejsi. 

Brad Pitt zdecydowanie wie jak namieszać w głowach fanom i tabloidom. Przystojny były mąż Angeliny Jolie od miesięcy podejrzewany jest o nowe romanse i związki, którymi leczy złamane serce po rozwodzie. Oczywiście szybko okazuje się, że wszystkie są po prostu wymysłami amerykańskiej prasy. Jest jednak jedna plotka, która uporczywie powraca na powierzchnię. Co więcej, fani chcieliby żeby była prawdziwa. Chodzi oczywiście o spekulacje, jakoby Pitt miał wrócić do Jennifer Aniston, która… właśnie się rozwodzi.

Choć ostatnio mówiono o jego gorącej relacji z Charlize Theron, paparazzi przyłapali Pitta na 50. urodzinach Jennifer, która wyprawiła wielkie przyjęcie w swoim ulubionym Sunset Tower Hotel Los Angeles. Miejsce ma dla niej specjalne znaczenie, bo podobno właśnie tam ona i Pitt często spędzali gorące weekendy. Brad podjechał pod hotel czarnym SUV-em z przyciemnionymi szybami i próbował wysiąść przed samymi drzwiami do hotelu, by uniknąć sensacji, ale fotografowie i tak go złapali. Zdjęcia opublikowało Just Jared na swoim Instagramie.

Myślicie, że naprawdę próbują od nowa?

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta uciekła z domu! Gwiazdy mają poważny problem z Shiloh

Zaczęło się! Angelina Jolie już skomentowała romans Brada Pitta z Charlize Theron!

Pikantny romans Brada Pitta ujawniony! Uwiódł największą rywalkę Angeliny Jolie!


Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt powinni do siebie wrócić?

×