Jennifer Aniston i Brad Pitt oficjalnie pojednali się na Złotych Globach! Komentarz aktora nie uciszy plotek o romansie

Brad Pitt, Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Brad Pitt, Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Złote Globy 2020: Jennifer Aniston i Brad Pitt na jednej gali. Czy pozowali razem do zdjęć? Jak wyglądali?

To była wielka noc dla Jennifer Aniston, która nie dość że walczyła o statuetkę dla najlepszej aktorki serialowej, za rolę w The Morning Show, to jeszcze czekało ją publiczne spotkanie ze swoim byłym mężem, Bradem Pittem – nominowanym za rolę główną w filmie Pewnego razu… w Hollywood.

Przez ostatnie 10 lat Brad Pitt i Jennifer Aniston konsekwentnie unikali się nie tylko w życiu prywatnym, ale także na publicznych wydarzeniach. Sama aktorka przez długi czas musiała mierzyć się z łatką „porzuconej” dla najpiękniejszej kobiety świata, za jaką wówczas uchodziła Angelina Jolie.

W 2015 roku Aniston poślubiła Justina Theroux, jednak ich małżeństwo przetrwało niecałe trzy lata. Teraz Jennifer i Brad znów są singlami i najwyraźniej po raz pierwszy od rozstania ponownie zaczęli normalnie ze sobą rozmawiać. W lutym aktor był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu.

[wp_quiz id=”695″]

Złote Globy 2020: Jennifer Aniston i Brad Pitt na gali. Czy doszło do pojednania?

Fani długo zastanawiali się, czy aktorzy razem będą pozować na czerwonym dywanie. Teraz już wiemy, że nie doszło do scen, na jakie z wypiekami na twarzy czekali nie tylko sympatycy pary, ale przede wszystkim przedstawiciele świata mediów. Tabloidy od tygodni spekulowały na temat wielkiego, oficjalnego pojednania byłych małżonków w blasku fleszy. Choć nie obyło się bez przyjacielskich gestów.

Brad w rozmowie z dziennikarzami Enterainment Tonight przyznał, że z Aniston są „bliskimi przyjaciółmi”.

Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej.

View this post on Instagram

You heard it here first ???? Brad's ALL for a run-in with his famous ex, Jennifer Aniston and our hearts can't handle it ????

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

Brad Pitt na 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów pojawił się w smokingu Brioni, natomiast Jennifer Aniston wybrała czarną suknię Dior Couture. Miękkie, marszczone detale wzdłuż dekoltu i delikatny pasek dodały kreacji odrobiny romantyzmu. Świetnym pomysłem było uzupełnienie stylizacji o diamentową kolię Cartier oraz kolczyki i pierścionek Freda Leightona.

Styliści z brytyjskiego Vogue’a określili kreację Jennifer Aniston jako „luksusową i precyzyjną, czyli idealnie odzwierciedlającą kobietę pewną siebie”.

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Aktorka w swojej minimalistycznej odsłonie błyszczała nie tylko na czerwonym dywanie, ale również na głównej sceny, gdy w towarzystwie Reese Witherspoon ogłosiła wygraną Russella Crowe za rolę w serialu HBO Na cały głos.

Jennifer przekazała podziękowania od aktora, który zamiast brylować w świetle jupiterów, postanowił pozostać z najbliższymi w rodzinnej, trawionej przez pożary, Australii.

Nie mylcie się. Tragedia w Australii jest spowodowana zmianami klimatu. Musimy działać w oparciu o naukę, przenieść naszą globalną siłę roboczą na energię odnawialną i szanować naszą planetę za to jakim jest wyjątkowym i niesamowitym miejscem, tylko w ten sposób czeka nas wszystkich przyszłość


Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020, kreacja: Dior

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020, kreacja: Dior

Brad Pitt – Złote Globy 2020, smoking: Brioni

Brad Pitt – Złote Globy 2020, smoking: Brioni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×