Jennifer Aniston i Brad Pitt na after party po Złotych Globach. Jak się zachowywali na zamkniętej imprezie?

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Złote Globy 2020: Brad Pitt i Jennifer Aniston, po ceremonii wręczenia nagród, udali się na after party. Jak się zachowywali?

Brad Pitt i Jennifer Aniston kilka lat temu byli jednym z bardziej lubianych małżeństw Hollywood. Chociaż wiele osób myślało, że ich uczucia nic nie jest w stanie zgasić i będą ze sobą na zawsze, aktor odszedł od żony i związał się z Angeliną Jolie. Czyżby jednak stara miłość nie rdzewiała?

Brad Pitt i Jennifer Aniston na jednej imprezie

Nie jest tajemnicą, że pomimo upływu czasu, gwiazdy łączą przyjacielskie relacje. Właśnie dlatego w lutym Pitt był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu.

W niedzielny wieczór aktorzy pojawili się na gali Złotych Globów 2020. Chociaż nie pozowali razem na ściankach, siedzieli blisko siebie, a ich wspólne zdjęcie obiegło media społecznościowe. Dodatkowo, w rozmowie z dziennikarzami Enterainment Tonight Brad przyznał, że z Aniston są „bliskimi przyjaciółmi”.

Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej.

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Dawni małżonkowie po zakończonej gali, udali się na after party. Spotkali się na jednej i tej samej imprezie. Elegancki Brad przybył na nią sam, jego była żona z przyjaciółką, Jennifer Meyer, która w social mediach pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem.

View this post on Instagram

???????? #jenniferaniston

A post shared by jennifer aniston (@flawlessjenaniston) on

Czy między dawnymi małżonkami do czegoś doszło? Wydaje się, że nie tym razem. Zarówno Brad, jak i Jen zostali sfotografowani w momencie, w którym opuszczali przyjęcie. Wychodzili oddzielnie, nie razem. Między dawnymi kochankami jest tylko i wyłącznie przyjaźń, czego dowodem mogą być też słowa aktora, które skierował ze sceny, odbierając nagrodę:

Chciałem zabrać ze sobą swoją mamę, ale nie mogłem, bo każda kobieta, obok której stoję, jest brana za moją dziewczynę. To dość niepokojące.

Fani z pewnością będą niepocieszeni!

Zobacz: Jennifer Aniston pokazała zdjęcie ze słynnej świątecznej imprezy. To na niej był Brad Pitt


Brad Pitt i Jennifer Aniston - Złote Globy, 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - Złote Globy, 2020

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020, kreacja: Dior

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020, kreacja: Dior

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×