Szukaj

Beata Tadla z narzeczonym zaszaleli na śniegu niczym nastolatkowie. Zrobiło się romantycznie jak w podstawówce

Beata Tadla z narzeczonym

Beata Tadla z narzeczonym

Beata Tadla postanowiła zaszaleć ze swoim narzeczonym na śniegu. Razem z Michałem odlecieli jak zakochani po uszy nastolatkowie. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem.

Beata Tadla do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jej głośny związek z prezenterem pogody, Jarosławem Kretem, nie skończył się zbyt miło. Wydawało się, że tworzą parę idealną, byli razem przez kilka lat do momentu, gdy zdecydowali się wystąpić w programie Taniec z Gwiazdami. To właśnie wtedy pogodynek poinformował na wizji, że z Beatą niewiele go już łączy.

Dziennikarka wkrótce po rozstaniu znalazła kolejną miłość. Jeszcze na początku zeszłego roku spotykała się z tajemniczym biznesmenem – Rafałem. Ich romantyczne zdjęcia często pojawiały się w social mediach. Nieoczekiwanie po 1,5 roku jej ukochany opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu związku.

Beata nie miała zamiaru długo rozpaczać po kolejnej nieudanej miłości, ponieważ spotkała na swojej drodze Michała. Mężczyzna spowodował, że znowu może oglądać świat przez różowe okulary. Już latem zeszłego roku zakochana dziennikarka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który otrzymała zaledwie po kilku miesiącach znajomości.

Beata Tadla z narzeczonym zaszaleli na śniegu

Tadla na samym początku nowego związku nie publikowała wspólnych zdjęć z nowym partnerem. Kilka tygodni temu przestała jednak ukrywać wizerunek ukochanego. Pod koniec zeszłego roku podzieliła się pierwszym wspólnym ujęciem. Od tamtej pory chętnie chwali się swoim wielkim szczęściem i coraz odważniej publikuje kolejne kadry, na których możemy podziwiać jej drugą połówkę.

Tuż przed Bożym Narodzeniem dziennikarka zamieściła post, w którym wyznała, że są to ich pierwsze wspólne święta, na które zaprosili swoich najbliższych. Teraz na profilu zakochanej Beaty pojawiło się kolejne wyznanie miłości. Na swoim Instastory umieściła zdjęcie serca, które zakochani narysowali na śniegu, a w nim odcisnęli swoje dłonie. Wszystko opatrzyli pierwszymi literami swoich imion, dokładnie tak jak robią to zakochani po uszy nastolatkowie.

Trzeba przyznać, że ich związek cały czas nabiera rumieńców, a gwiazda przeżywa drugą młodość u boku przystojnego Michała.


Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla - sylwester 2020

Beata Tadla - sylwester 2020

Beata Tadla – Bożego Narodzenia 2020

Beata Tadla – Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×