Szukaj

Beata Tadla na pierwszym zdjęciu z partnerem. Internauci twierdzą, że wyglądają, jak rodzeństwo

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla po raz pierwszy pokazała swojego narzeczonego w pełnej krasie. Zdjęcie opatrzyła romantycznym cytatem. Co piszą internauci?

Beata Tadla do tegorocznych wakacji spotykała się z tajemniczym biznesmenem, Rafałem. Ich romantyczne zdjęcia pojawiały się na jej profilu na Instagramie. Wydawało się, że jest to znakomite remedium na złamane związkiem z Jarosławem Kretem serce dziennikarki. Związek jednak nie przetrwał, a mężczyzna o zerwaniu poinformował w social mediach.

Dziennikarka nie skomentowała sprawy. Pewne jest jednak, że nie cierpiała zbyt długo. Zaledwie trzy miesiące po rozstaniu z Rafałem poinformowała, że jest zaręczona. 13 sierpnia na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym na jej palcu pięknie lśni pierścionek. Oczywiście natychmiast pojawiły się spekulacje, kim jest ukochany Tadli. Plejada podawała już latem, że nowym wybrankiem dziennikarki jest mężczyzna o imieniu Michał.

Beta Tadla po raz pierwszy pokazała ukochanego w pełnej krasie

Widać, że związek Beaty z nowym partnerem nabiera rumieńców. Jakiś czas temu w social mediach opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie. Zakochani spędzali ten czas w hotelu w Mikołajkach. Na romantycznej fotografii możemy zobaczyć, jak siedzą wpatrzeni w dal, czule się obejmując. Nie zabrakło też wymownego podpisu.

Do kolekcji wspomnień… Czasem trzeba odkleić się od rzeczywistości. Tu jest to możliwe. Z Tobą… #love #smile #happy #mikołajki #together

Dziennikarka skomentowała także swoje dosyć szybkie zaręczyny, które miały miejsce zaledwie po 3 miesiącach znajomości. Była to reakcja na liczne pytania internautów.

Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać – powiedziała Tadla.

W sobotę 5 grudnia zdecydowała się pokazać swojego wybranka w pełnej krasie. Pozują do selfie, a ona opatrzyła urocze zdjęcie romantycznym cytatem z Małego Księcia.

„Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem” – Antoine de Saint-Exupéry.

Internauci niemal od razu dostrzegli, że Tadla i jej narzeczony są do siebie niezwykle podobni. Komentują, że wyglądają jak rodzeństwo. Nie zabrakło także zachwytów oraz życzeń wielu lat miłości.


Beata Tadla na zdjęciu z narzeczonym

Beata Tadla na zdjęciu z narzeczonym

Beata Tadla pokazała partnera

Beata Tadla pokazała partnera

Beata Tadla pokazała pierścionek zaręczynowy

Beata Tadla pokazała pierścionek zaręczynowy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×