Szukaj

Beata Tadla ogłosiła zaręczyny. Zawodowo zagrała na nosie swojemu eks. Kim jest jej nowy partner?

Beata Tadla - zaręczyny

Beata Tadla - zaręczyny

Beata Tadla w czwartek, 13 sierpnia, ogłosiła swoje zaręczyny. Co wiadomo o nowej miłości dziennikarki?

Beata Tadla do niedawna spotykała się z tajemniczym biznesmenem, Rafałem. Ich romantyczne zdjęcia pojawiały się na jej profilu na Instagramie. Związek jednak nie przetrwał. Mężczyzna, by przeciąć falę domysłów, o zerwaniu poinformował w social mediach, publikując oświadczenie:

Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje – napisał.

Sama zainteresowana faktu nie skomentowała. Skupiła się na rodzinie i wraz z synem, Janem, wybrali się w podróż po Europie. Odwiedzili m.in. Rygę, Helsinki, a także Tallin. Oprócz zwiedzania zagłosowali w wyborach prezydenckich, czym Tadla pochwaliła się na Instagramie.

Natomiast 13 sierpnia dziennikarka zaskoczyła swoich fanów i ogłosiła na FB swoje zaręczyny.

Beata Tadla jest zaręczona

Tadla prowadzi program na Onecie. Jest też aktywna w social mediach. Nic nie wskazywałoby, że ponownie się zakochała. Były co prawda pogłoski, że znowu się z kimś spotyka, nawet pojawiły się zdjęcia w kolorowej prasie. Pudelek donosił, że to jej nowy partner:

Para wybrała się wspólnie na spacer i lunch w restauracji, gdzie Beata wpatrywała się w nowego ukochanego rozmarzonym wzrokiem. Modne warszawskie miejsce opuścili ramię w ramię, trzymając się za ręce.

Dzisiaj sama zainteresowana potwierdziła, że jej serce jest znowu zajęte. Na FB ogłosiła swoje zaręczyny. Takiej wiadomości jednak z pewnością nikt się nie spodziewał. Gwiazda nie komentuje nowego związku, ale Plejada podaje, że nowym wybrankiem dziennikarki jest mężczyzna o imieniu Michał.

Opublikowany przez Beatę Edytą Tadlą Czwartek, 13 sierpnia 2020

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń szczęścia dla dziennikarki i jej wybranka.


Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Beata Tadla - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Beata Tadla – służbowy samochód

Beata Tadla – służbowy samochód

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×