Co Mandaryna sądzi o szczepieniach na COVID-19: „Strasznie nadmuchane…”. Zdradziła, czy przyjęła wakcynę

Mandaryna o szczepieniach

Mandaryna o szczepieniach

Mandaryna o szczepieniach na COVID-19. Gwiazda zdradziła, czy przyjęła preparat i jaki ma stosunek do antyszczepionkowców.

Temat szczepień wzbudza w społeczeństwie mnóstwo kontrowersji. Gdy jedni z niecierpliwością wyczekują trzeciej dawki wakcyny, inni zarzekają się, że nigdy jej nie przyjmą. Ostatnio Krystyna Janda zdradziła reporterce Jastrząb Post, że nie chce współpracować z aktorami, którzy nie zdecydowali się na wstrzyknięcie preparatu. Gwiazda obawia się zarażenia koronawirusem.

Dla kontrastu po drugiej stronie barykady jest Viola Kołakowska. Matka dzieci Tomasza Karolaka publicznie demonstruje swoje poglądy i szerzy opinie, które wywołują mnóstwo emocji wśród internautów. Wiele osób podważa jej słowa, uważają je za brednie.

Kto ma rację? Ile osób tyle opinii. O kolejną zapytaliśmy Mandarynę.

Mandaryna o szczepieniach na COVID-19

Marta Wiśniewska prywatnie spełnia się jako matka i nauczycielka tańca. Do tego gra koncerty w klubach, w których transmisja wirusa jest bardziej nasilona, niż w przypadku występów plenerowych. Z racji wykonywanego zawodu Mandaryna długo nie zastanawiała się nad przyjęciem wakcyny, o czym opowiedziała Jastrząb Post:

Ja się szczepię. Jestem zaszczepiona, moje dzieci też są zaszczepione.

Chociaż Wiśniewska jest za przyjmowaniem szczepień, to nie gani osób, które mają odmienne zdanie w tej kwestii. Gwiazda jest jedynie zasmucona całą sytuacją, która tak bardzo podzieliła społeczeństwo:

Dla mnie to jest wszystko tak strasznie nadmuchane. Tak strasznie żeśmy się podzielili, nie tylko w tym temacie, ale w ogóle. Mam wrażenie, że połowa żyje w konkretnej, innej rzeczywistości, połowa w innej. Media też nami sterują. Szczególnie tymi, którzy są na to podatni. Ja uważam, że wszyscy powinniśmy zrobić rachunek sumienia, zobaczyć co jest dla nas dobre i jak chcemy żyć.

Mandaryna dostrzega drobną nieścisłość. Nie rozumie, dlaczego osoby nieszczepiące się narzekają na pandemię:

Narzekanie na pandemię, a nie szczepienie się, jest dla mnie też trochę niefajne.

Co sądzicie o takiej opinii?


Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Mandaryna

Mandaryna

Komentarze

 • Paulo pisze:

  Ja jestem zagorzałym przeciwnikiem szczepień. Jak można zauważyć w filmiku, dziennikarze ją podpuścili i wprowadzili w minę, przez co naraziła się ludziom. Ona sama nie chce podziałów, jednak kontekst wcale nie jest jednoznaczny. Szczepiła się, ale szanuje decyzje innych. Po czym mówi, że ludzie narzekają na pandemię ci co się nie szczepią i ma rację. Ja nie narzekam. Póki co nie jadę na wczasy, pracuję i nie przeszkadza mi kaganiec na dłuższą metę i póki co nikt mnie nie zmusza do szczepień. Nie chcę, to się nie szczepię. Proste. Szanuję Mandarynę za to, że jest szczera. Każdy ma prawo do własnej opinii. Ja na przykład zgadzam się, że to wszystko jest nadmuchane z tą pandemią. Ale ani piłkarze, wpływowi ludzie nie powiedzą, co myślą, bo boją się, że się narażą—-> czyt. stracą zasięgi (followy na insta), klikalność, a co za tym idzie -> zysk z reklam.
  Mandaryna bardzo zaimponowała mi tym, że mówi co myśli. W dzisiejszych czasach to nie lada odwaga.

 • Adam3 pisze:

  O Mandarynce się super czyta i fajnie ogląda. Jest przepiękna.

 • Gość12 pisze:

  W końcu artykuł i Mandarynie! Jest boska!

 • Klopio pisze:

  Piękna kobieta i ma świetny kontakt z dziećmi. Super. Widać miłość.

 • Gość ii pisze:

  Autor niech m jej pije alkoholu hahah qwa lever hard

 • Lena pisze:

  Brzydko się starzeje ta pani

  • Gość iikk pisze:

   Ty pokaż jakaś młoda

  • Gość pisze:

   Brzydko?
   Przeciez prawie się nie zmienila, a z dorosłymi juz dziećmi wyglada, jak siostra.
   Coś mi sue wydaje, ze to zazdrość przez ciebie przemawia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×