Viola Kołakowska obejrzała nasz wywiad z Krystyną Jandą o szczepionkach i nie wytrzymała. Siarczysty strumień jadu z ust koronasceptycznej celebrytki

Viola Kołakowska uderza w Krystynę Jandę

Viola Kołakowska uderza w Krystynę Jandę

Viola Kołakowska postanowiła odnieść się do wywiadu o szczepionkach, jakiego Jastrząb Post udzieliła Krystyna Janda. Nie żałowała aktorce przykrych słów.

Temat szczepionek na koronawirusa bardzo mocno podzielił społeczeństwo. Wzbudza on wiele emocji – ma tyle samo zwolenników, co przeciwników.

Pierwsze dawki zastrzyków dotarły do kraju pod koniec zeszłego roku. Wiadomo było, że na początku otrzymają je medycy, a także osoby starsze, ponieważ to oni najbardziej byli narażenia na powikłania po chorobie. Jedną z pierwszych osób w kraju, które przyjęły wakcynę była Krystyna Janda oraz jej przyjaciele z teatru. Szybko okazało się, że zastrzyk otrzymali poza kolejnością, co wywołało spory skandal i oburzenie społeczeństwa.

Aktorka starała się wytłumaczyć wszystko na antenie TVN w programie Fakty po Faktach, gdzie przyznała, że nie miała świadomości, że robi coś złego i może odebrać szczepionkę innej osobie. Żyła w przekonaniu, że preparat może się zmarnować, jeśli z niego zrezygnuje.

Viola Kołakowska uderza w Krystynę Jandę

Krystyna Janda udzieliła wywiadu Jastrząb Post, w którym opowiedziała o swoim podejściu do trzeciej dawki szczepionki. Przyznała, że jest oburzona tym, że tak mało osób zdecydowało się przyjąć preparat wzmacniający odporność na koronawirusa:

Wszyscy moi znajomi w Niemczech i wszyscy moi znajomi we Francji są zaszczepieni już dawno. Nawet w najgorszej dziurze niemieckiej, gdzie mieszka moja rodzina, zadzwonili do nich na początku lipca żeby przyszli na szczepienie. Są zaszczepieni trzeci raz. Mówi się, mówi i nie ma tej szczepionki.

Aktorka nie ukrywała też, że obawia się grać na scenie z niezaszczepionymi aktorami i jest za wprowadzeniem kolejnych obostrzeń, a nawet uniemożliwieniem pracy osobom, które odmówiły sczepienia:

Tak jest we Włoszech. Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Widziałam w Austrii jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni nie powinni chodzić do pracy.

Wypowiedź Krystyny Jandy dla portalu Jastrząb Post postanowiła skomentować Viola Kołakowska, która nie ukrywa, że jest w gronie antyszczepionkowców i nie ma zamiaru przyjąć wakcyny. Jest zdziwiona nietolerancją i brakiem empatii ze strony gwiazdy. Swoje przemyślenia udostępniła na Instastory:

Ależ Pani Krystyno, to jest tak, że przeciwciała giną, gdy mamy mało sprawnych komórek mózgowych. Proponuje więc najpierw zbadać głowę, wtedy też dowiemy się, jaka jest przyczyna tak dużego poziomu nietolerancji, dyskryminacji, niechęci, braku empatii, histerii, a wręcz po prostu głupoty… – napisała Kołakowska.

Viola zamieściła kilka snapów skierowanych bezpośrednio do aktorki. W jednym z nich zaapelowała o to, by zwróciła całą dotację, którą jej teatr przyjął od rządu w czasie obostrzeń i zamknięcia teatrów. Trzeba przyznać, że to bardzo mocne słowa.

Poniżej jeszcze raz przypominamy wypowiedź Krystyny Jandy na temat szczepień:


Viola Kołakowska o Krystynie Jandzie

Viola Kołakowska o Krystynie Jandzie

Viola Kołakowska o Krystynie Jandzie

Viola Kołakowska o Krystynie Jandzie

Viola Kołakowska o Krystynie Jandzie

Viola Kołakowska o Krystynie Jandzie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Skoro szczepieni są chronieni, to jaki mają problem z tymi, którzy nie są? Nie można się zgadzać na żadną segregację. Wirusa moga przenosić i jedni i drudzy!!! Szczepienie nie likwiduje wirusa! Szczepimy sie dla siebie i chronimy siebie…….choć statystyki krajów wysoko wyszczepionych tego nie pokazują!!!

 • Gość pisze:

  Jak się nie zaszczepi nigdzie nie wyjedzie ja jestem w Chorwacji i przy wypuszczeniu z lotniska jest bramka i sprawdzają paszporty covidowe .

 • Gość pisze:

  Kołek – Matołek

  • Gość pisze:

   P
   Kołek jest tak popaprana że trzeba ją wysłać na przeszczep muzgu kolek idiotołek

 • Gość pisze:

  Zmiana nazwiska nic nie dała, caly czas Kołek.

 • Mania pisze:

  Zaskakujące ze pani Kolakowska przeciwniczka szczepionek w usta i policzki wszczepia świństwo

 • Gość pisze:

  Pani Krystyno wstyd…

 • Jula pisze:

  Jak śmie taki Kołek, zwracać uwagę Pani Jandzie?

 • Gość pisze:

  coś niesamowitego bo ja również byłem w tym roku w Chorwacji i pies z kulawą nogą o nic się nie pytał a już na pewno nigdzie nie musiałem pokazywać zaświadczenia o szczepieniu nawet na granicy tylko sprawdzili mi dowód osobisty , bzdura z tym paszportem okazywanym w Chorwacji nikt nie będzie odstraszał klientów i turystów przywożących kasę takimi głupotami

  • Gość pisze:

   Ja byłam pięć razy w Chorwacji w tym roku z całą rodziną i o żaden paszport covidowy nikt nie zapytał ani na granicy ani w restauracji. Panią Jandę ponosi fantazja. Chciałaby żeby została wprowadzona segregacja, a niezaszczepieni zamknięci w getce. To ona jest niebezpieczna z tym swoim myśleniem

 • Gość pisze:

  Dobrze że są jeszcze trzeźwo myślący ludzie na tym świecie , od tej szczepionki jeszcze wszyscy pozdychaja

 • Gość pisze:

  Brawo Pani Violu , czapki z głów !! 🙏

 • Wiola. pisze:

  Pani Violu brawo dla Pani i wielki szacunek,za mówienie prawdy. Teraz przekonałam się , że Krystyna Janda to straszny ciemnogród.To od niej koledzy z teatru powinni odsunąć się, aby niezarazic się głupotą.

 • Gość pisze:

  Skandalem są głupoty wygadywane przez panią Kołakowska

 • Gość pisze:

  Laska znana z tego, ze znanemu aktorowi
  dała du… y z planem alimentactjnym, ktorej druga ciaze Karolak skwitował , ze kolo niektórych bab strach usiasc, czy jakos tak, rowniez z tego, ze zamiast ust ma karpia, i z tego ze edukację zakonczyla jako nastolatka, co slychac jak tylko sie odezwie.
  Buty Jandzie czyścić, a nie głos zabierac, durna babo.!

  • Gośka pisze:

   Dokładnie. Zadziwia mnie, że ludzie bez wykształcenia biologiczno-medycznego wypowiadają się na temat, o którym nie mają zielonego pojęcia…poza. Może ja będę mądrzyła na tematy ekonomiczne? Buta ludzi i głupota zadziwia mnie.

 • Gość pisze:

  Jak nie ma szans zaistnieć zawodowo, to chociaż tak – zdesperowana Viola

 • emerytka pisze:

  A czego madreo mozna sie spodziewac po jakies tam pani Kolek?Zmiana nazwiska madrosci nie doda.

  • Dość dezinformacji! pisze:

   Pani Janda jak chce to niech szprycuje się codziennie. A od innych niech się opier…!
   Szczepionka nie chroni przed zarażeniem, ani przed tym ,że osoba zaszczepiona nie zaraża. To jest bujda! Zaszpryciwani zarażają tak samo jak niezaszprycowani.Szczepionka ma powodować, że osoba zaszczepiona przechodzi łagodniej zaszczepienie. Ale nadal jest to eksperyment.

 • Gość pisze:

  P.Violu Kołakowska z domu Kołek proszę sprawdzić ile ma pani sprawnych komórek mózgowych i dopiero proszę się wypowiadać.