Szukaj

Bradley Cooper po rozstaniu z Iriną Shayk ostro się zaniedbał! Na spacerze z córeczką wyglądał jak smakowity pączuś, za to modelka… Palce lizać!

Irina Shayk i Bradley Cooper foto paparazzi

Irina Shayk i Bradley Cooper foto paparazzi

Paparazzi nie odstępują Iriny Shayk i Bradleya Coopera na krok. Ostatnio przyłapali aktora, gdy odbierał córkę Leę od swojej byłej partnerki. Gwiazdor wyraźnie przytył i raczej nie sprawia wrażenia szczęśliwego doniesieniami o wspólnym dziecku z Lady Gagą.

Amerykańscy paparazzi mają na celowniku nową ulubioną parę. Od kiedy Brad Pitt i Angelina Jolie rozwiedli się, ich miejsce zajęli Irina Shayk i Bradley Cooper, którzy w czerwcu zdecydowali się zakończyć swój trwający niespełna cztery lata związek. Jedyne co ich jeszcze łączy to wspólne dziecko.

Irina i Bradley w przeciwieństwie do Brangeliny nie kłócą się o kontakt z córką, wręcz przeciwnie – oboje bez problemu dzielą się opieką nad dwulatką, co po raz kolejny na zdjęciach uwiecznili czujni paparazzi. Tym razem jednak w oko rzuciła się nie tyle zgrabna Rosjanka, co jej eks-partner. Cooper równo o godzinie 19 wpadł do jej wynajętego mieszkania w Los Angeles jak po ogień i błyskawicznie wrócił do taksówki, która czekała na niego zaledwie siedem minut. To, co rzuciło się w oczy to przede wszystkim nieco większy brzuszek hollywoodzkiego amanta.

Bradley wyraźnie przybrał na wadze, co może być dowodem na to, że rozstanie z seksowną Rosjanką mu nie służy. Na tym jednak lista problemów gwiazdora się nie kończy. Od tygodnia zagraniczna prasa regularnie donosi, że Cooper i Lady Gaga spodziewają się wspólnego dziecka, planują ślub, a do tego w jego życiu rzekomo pojawił się nowy obiekt westchnień w osobie Jennifer Lawrence, która ma zagrać główną rolę w jego nowym filmie.

Na razie Cooper nie komentuje doniesień kolorowej prasy, ale wszystko wskazuje na to, że nie znosi ich najlepiej…

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga nie odpuszczają! Za kilka dni cały świat zobaczy ich spektakularną ripostę dla Iriny Shayk! Znamy szczegóły!

Zobacz: Ale news! Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?!


Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper odebrał córkę od Iriny Shayk

Bradley Cooper odebrał córkę od Iriny Shayk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×