NewsyAle news! Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?!

Ale news! Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?!

Lady Gaga i Bradley Cooper
Lady Gaga i Bradley Cooper
Rafał Matuszczak

26.06.2019 15:51, aktual.: 26.06.2019 18:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ziścił się najgorszy scenariusz jaki tylko był możliwy. Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się po tym, jak modelka zobaczyła na własne oczy, jaka chemia łączy jej ukochanego z Lady Gagą. Aktor bowiem poznał artystkę na planie filmu Narodziny gwiazdy, w którym grali zakochaną w sobie na zabój parę. Choć plotki krążyły od dawna, rosyjska piękność starała się wyzbyć ich z głowy. W końcu pękła i wyprowadziła się z ich willi.

Irina już ponoć szuka zastępstwa. Uważa, że skoro jest śliczna i niczego jej nie brakuje, nie powinna być sama. Tym bardziej, że – jak twierdzi zagraniczna prasa – jej eks układa sobie życie u boku gwiazdy, z którą nagrał hit Shallow. Ich związek wszedł ponoć już na wyższy level, ponieważ jak podają dzisiejsze media, Lady Gaga jest w ciąży, a poród zaplanowany ma na koniec roku.

Oficjalnie, żadne z nich nie potwierdziło i nie zdementowało plotek. Faktem jednak jest, że Bradley od zawsze mówił, że chce mieć więcej niż jedno dziecko, jednak z pewnym odstępem czasowym. Podobnie Gaga, której marzy się dzidziuś, planowała założenie rodziny już z poprzednim partnerem. Mimo że byli zaręczeni, związek się rozpadł, a marzenia o byciu mamą legły na pewien czas w gruzach.

Jeśli plotki okażą się prawdą, bobas będzie bardziej wyczekiwanym dzieckiem niż potomek Meghan Markle i Harry’ego. Na razie jednak warto ostudzić emocje, bowiem sensacyjną wiadomość podał mający wątpliwą renomę australijski magazyn Woman’s Day.

Lady Gaga i Bradley Cooper pojawią się razem publicznie już w najbliższy weekend podczas brytyjskiego festiwalu Glastonbury. Czy potwierdzą rewelacje kolorowej prasy?

  • Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019
  • Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019
  • Irina Shayk z kubkiem kawy
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019
  • Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?
  • Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?
[1/10] Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także