Kolejne sensacje w sprawie dziecka Lady Gagi i Bradleya Coopera! Irina Shayk dopiero teraz padnie z wrażenia!

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Lady Gaga wydają się być sobie coraz bliżsi. Informacja o ciąży piosenkarki byłaby dla Iriny koszmarem! Nie dość, że była świadkiem narodzin romansu, gdy była jeszcze w związku z aktorem, to teraz jej eks-partner będzie miał mniej czasu na Leę.

Irina ShaykBradley Cooper rozstali się ponad cztery tygodnie temu. Od tamtej pory są to dwa najczęściej wyszukiwane nazwiska w amerykańskim Internecie. Możemy do tego dołożyć także Lady Gagę, która też jest zamieszana w ten ogromny skandal. Brukowce rozpisują się jakoby para znana z Narodzin gwiazdy spodziewała się dziecka. Żadne z nich – dokładnie tak samo jak podczas plotek o romansie – nie zaprzeczyło, jakoby miał się w ich życiu wydarzyć cud.

Jeśli spekulacje okażą się faktem, dla Iriny będzie to najgorsze upokorzenie na świecie. Według źródła In Touch modelka może mieć powody do zmartwień! Ponoć prawdziwym powodem, dla którego rozpadł się związek aktora z modelką jest to, że Lady Gaga spodziewa się dziecka z Bradleyem:

Wszyscy mówią, że Gaga obnosi się i jednocześnie ukrywa ciążowe krągłości. Oczywiście jedyną osobą, która może to potwierdzić jest Bradley. Czekamy, czy te plotki się potwierdzą. Jeśli tak, będzie to najgorszy koszmar Iriny podaje źródło In Touch.

To jednak nie koniec rewelacji – pojawiły się spekulacje na temat ślubu pary gwiazd. Źródło magazynu twierdzi, że na razie plany dotyczące ceremonii zostały odsunięte na dalszy plan, ponieważ aktor dopiero co rozstał się z modelką, a Lady Gaga zerwała zaręczyny:

 Nie chcą więc kolejny raz robić medialnego szumu, ale dziecko może bardzo umocnić ten związek dodaje.

Jesteśmy bardzo ciekawi jaka jest prawda. Od wielu tygodni media prześcigają się w najnowszych doniesieniach odnośnie rzekomego romansu Bradleya Coopera i Lady Gagi. Nie możemy doczekać się już zakończenia tej sprawy, choć ciągle pojawiające się nowe wątki, zeznania świadków i powiedziane w tajemnicy relacje przyjaciół są naprawdę interesujące.

Jesteśmy chyba świadkami jednego z najbardziej intrygujących romansów ostatnich lat.

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga nie odpuszczają! Za kilka dni cały świat zobaczy ich spektakularną ripostę dla Iriny Shayk! Znamy szczegóły!

Zobacz: Ale news! Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?!


Shallow na Oscarach, czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera

Shallow na Oscarach, czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×