Szukaj

Bradley Cooper już się odkochał w Lady Gadze?! Na horyzoncie pojawiła się nowa seksbomba!

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Bradley Cooper produkuje nowy film! Już niedługo do kin trafi Nightmare Alley. Jak donoszą amerykańskie media, o główną kobiecą rolę walczą Jennifer Lawrence i Lady Gaga! Którą ostatecznie wybierze aktor?

Lady Gaga chyba nie ma zamiaru wydawać w najbliższym czasie nowej płyty. Choć co jakiś czas wrzuca na Instagram nagrania ze studia nagraniowego, nie są to jakieś poważne projekty. Gwieździe po zeszłorocznym udziale w Narodzinach gwiazdy spodobało się aktorstwo tak bardzo, że właśnie walczy o kolejną rolę.

Obecnie trwa kompletowanie obsady do najnowszego filmu Bradleya Coopera Nightmare Allley. Choć wszelkie informacje są wciąż pilnie strzeżone i nie wiemy na przykład czy w kluczową męską postać wcieli się sam reżyser. Na jaw wyszły za to kandydatki do głównej damskiej roli.

Jak donosi Globe, o pracę walczą Jennifer Lawrence i Lady Gaga. Panie doskonale wiedzą, że nowa produkcja aktora może okazać się sporym hitem, a one mogłyby dzięki temu sporo zarobić. Ponadto piosenkarka liczy na zawężenie więzi między nią a byłym partnerem Iriny Shayk. Jen z kolei zaciera ręce na samą myśl o roli, dzięki której wróciłby do czasów świetności swojej kariery.

Czytając to mamy deja vu. Podobne informacje pojawiały się ponad dwa lat temu, kiedy rozpoczynano prace na planie filmu Narodziny gwiazdy. To właśnie tam doszło między paniami do spięć, bowiem obu zależało by zagrać Ally. Wtedy wygrała Gaga, jak będzie tym razem?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga nie odpuszczają! Za kilka dni cały świat zobaczy ich spektakularną ripostę dla Iriny Shayk! Znamy szczegóły!

Zobacz: Ale news! Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?!


Lady Gaga i Bradley Cooper screen z filmu

Lady Gaga i Bradley Cooper screen z filmu "Narodziny gwiazdy"

Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×