Święta u Martyniuków. Zenek ujawnia kulisy tegorocznych przygotowań. Wiadomo, co z Danielem

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk podobne jak inne gwiazdy szykuje się do Bożego Narodzenia. Opowiedział o rodzinnych tradycjach. Co gotuje Danusia? Jakie zadanie ma Daniel?

Zenek Martyniuk i jego żona Danusia mają za sobą kilka naprawdę trudnych chwil. Małżonkowie sporo przeszli przez afery, które wywoływał ich syn. Młody mężczyzna najpierw stracił prawo jazdy, później w atmosferze skandalu rozstał się z żoną i usłyszał też kilka sądowych wyroków. To wszystko spowodowało, że rodzina przez kilka miesięcy gościła na pierwszych stronach gazet.

Jakiś czas temu kolorowa prasa rozpisywała się o tym, że rodzinne zawirowania spowodowały kryzys w małżeństwie wokalisty disco-polo. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentował on doniesienia tabloidów.

Nie wiem skąd się te plotki wzięły. My jesteśmy już razem 32 lata, w tym roku minęły w lutym. Ślub braliśmy w roku 89.. Nie wiem skąd te plotki, to są jakieś wymysły – komentuje Zenek Martyniuk.

Zenek Martyniuk zdradza, jak spędzi święta

W ostatnim czasie Zenek i jego żona mogli w końcu odpocząć od plotek. Ich syn na kilka miesięcy się uspokoił, znalazł pracę i przestał wywoływać kolejne skandale, a także obrażać ludzi za pomocą social mediów. Poprawa Daniela nie była jednak długoterminowa. Po ostatnim niekorzystnym wyroku, jaki usłyszał, nie mógł powstrzymać emocji i obraził sędzię. Po kilku dniach urządził awanturę w sklepie spożywczym.

Być może nadchodzące święta okażą się dla wokalisty disco-polo i jego rodziny nieco spokojniejsze. Zenek opowiedział, jak wyglądają bożonarodzeniowe tradycje w ich domu.

To nasza tradycja, że my synem Danielem stroimy dom, a żona zajmuje się kuchnią. To jej specjalność. Danusia uwielbia przebywać w kuchni. Na okrągło by w niej siedziała. Przepysznie gotuje, ma do tego dar, więc nie wchodzę jej w paradę – mówi Zenek w rozmowie z Faktem.

Król muzyki rozrywkowej zdradził również, które z wigilijnych potraw jego żony smakują mu najbardziej. Okazuje się, że Danusia jest mistrzynią w przygotowywaniu ryb.

Najbardziej lubię jej wszelkie potrawy rybne. Uwielbiam halibuta i rybę po grecku. Potraw jednak na stole jest 12, bo zachowujemy tradycję i wszystkie inne też mi smakują – zachwala Zenek.

Miejmy nadzieję, że święta dla Martyniuków to będzie prawdziwe rodzinny czas. Wiedzieliście, ze Danusia jest takim znakomitym szefem kuchni?


Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Anna Popek szykuje na święta nowy program dla TVP, odwiedzi rodzinę Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego oraz Zenka Martyniuka

Anna Popek szykuje na święta nowy program dla TVP, odwiedzi rodzinę Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego oraz Zenka Martyniuka

scena z: Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

 • Gośćwiesniara pisze:

  Co ma w głowie ta Faustyna, że zadaje się z takim patrolem. Jego żona była mądrzejsza. Gdyby odciąć od pieniędzy tatusia to by spokornial.

 • babcia pisze:

  Wasze dzieci też na pewno nie są Aniołami a jeżeli są to przy mamusi . Proszę się zająć swoimi dziećmi swoimi. Małżeństwami i odczepić się od tej Rodziny.

  • Polka pisze:

   A babcia to w czynię społecznym za adwokata robi? Guzik mnie obchodzi ta rodzina, ale mam dość ciąg) ego atakowania mnie ze wszystkich stron informacjami o nich. Lodówkę strach otworzyć.

 • Dalton pisze:

  Buce patole a ten ich synalek to kompletny debil

 • Docent Furman pisze:

  Kochany synuś zgotuje tatusiowi udane i owocne ŚBN… Żenada!

 • Gość pisze:

  To go opublikujcieZenek to Zenek królem jakim,prawdę chcemy a oczy kłamią,tekst też a fakty są …nie korzystne dla krola

 • Gość pisze:

  Żebyś ty tak utkwiles w tej swojej sławie że prócz „przez te oczy ….”tak jak inne przeboje według siebie i innych Królem zostałeś że zapomniałeś ,jest coś też wazniejszego,szczerzysz się tyle lat na scenie,teraz z synem pogadaj i zajmij się tym co się polepszy a twoje piosenki to….idź tam gdzie potrzebny naprawdę jesteś

 • Gość pisze:

  Chłopie odetnij gówniarza od kasy i wyślij na porządny odwyk bez telefonu i internetu.

  • Gość pisze:

   Matka go broni a gowniarz sobie pogrywa. A Zenek w domu nie ma nic do gadania . Zenek tylko jest do robienia kady a mamudka z synkiem do wydawania

  • Polka pisze:

   Też uważam, że zakręcenie kurka z kasą byłoby najlepsze.

 • Monika pisze:

  Daniel to generalnie świat non-stop stroi…chuligaństwem❗️Żeby tak do Sądy się zachować, degeneracja❗️❗️❗️DANKA NIECH Z TEJ KUCHNI WYJDZIE I NA TERAPIE RODZINNĄ SIĘ UDAJCIE❗️

 • Monika pisze:

  TEN ZENEK TO JEST ODJAJONY, ZRÓB CHŁOPIE PORZĄDEK W DOMU, BO TO SIĘ DZIEJE TO KRYMINAŁ❗️A TA FAUSTYNA TO ZA MOMENT ZOSTANIE POZBAWIONA PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU BO PRAWNIK NIE MOŻE BYĆ W ZWIĄZKU I BEZPOŚREDNIM TOWARZYSTWIE KIEDY GROZI SIĘ POZBAWIENIEM ŻYCIA❗️PRZESTAŃ WYĆ I FACETEM SIĘ OBJAW❗️

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×