Kryzys w małżeństwie Martyniuków. Zenek oficjalnie komentuje sprawę. Jak wyglądają jego relacje z Danusią?

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk ma ogromne problemy z synem. Młody mężczyzna po raz kolejny ma kłopoty z prawem. Czy to jest powodem kryzysu w małżeństwie wokalisty? Oficjalnie zabrał głos w sprawie. 

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta mają za sobą niezwykle ciężki czas. Chociaż kariera króla disco-polo nawet na chwilę nie zwolniła, to w życiu prywatnym nie mają spokoju. Wszystko przez ich jedynego syna, Daniela. Młody mężczyzna od kilku lat cały czas ściąga na siebie kolejne kłopoty. Jego wybryki są szeroko komentowane przez fanów i kolorową prasę. Ma on liczne problemy z prawem, a jego związki również pozostawiają wiele do życzenia. Rozwód z żoną Eweliną odbył się w atmosferze skandalu.

Na swoim koncie ma już kilka wyroków, a po usłyszeniu ostatniego z nich, nie omieszkał obrazić sędzi. Po wyjściu z sądu zamieścił na Instagramie szereg obelg. Wiadomo było, że nie stroni on od używek, a ostatnio podobno pojawił się w sklepie spożywczym, próbując kupić narkotyki i grożąc ekspedientce śmiercią.

Do sklepu na Pradze Północ wtargnął bardzo agresywny Daniel Martyniuk, prawdopodobnie pod wpływem środków psychoaktywnych. Próbował kupić u ekspedientki kokainę, gdy odmówiła, zaczął grozić, że poderżnie jej gardło. Krzyczał po angielsku: „I will f*cking kill you”. Towarzyszyła mu była dziewczyna, Faustyna, która próbowała go uspokajać – donosił informator Pudelka.

Zenek Martyniuk o kryzysie w małżeństwie

Zenek i Danuta przez kilka miesięcy mieli złudne nadzieje i wierzyli, że jedynak się zmienił. Daniel znalazł wymarzoną pracę na statku i często publikował w social mediach zdjęcia z okrętu. Wokalista nie mógł się go nachwalić w kolejnych wywiadach. Jak wiadomo, młody Martyniuk długo nie wytrwał w swoich postanowieniach.

Sytuacja związana z Danielem ma powodować napięcia w małżeństwie jego rodziców. Jakiś czas temu prasa donosiła o kryzysie i awanturach w ich domu. Danusia ma bowiem cały czas stawać w obronie syna, co nie podoba się Zenkowi. Wokalista postanowił oficjalnie zabrać głos w sprawie tych informacji. Okazuje się, że kryzys u Martyniuków udało się zażegnać. O wszystkim opowiedział reporterce Jastrząb Post.

Nie wiem skąd się te plotki wzięły. My jesteśmy już razem 32 lata, w tym roku minęły w lutym. Ślub braliśmy w roku 89.. Nie wiem skąd te plotki, to są jakieś wymysły- komentuje Zenek Martyniuk.

Przyznaje on, że jak w każdym małżeństwie zdarzają im się sprzeczki, ale nie potrafią się na siebie zbyt długo gniewać.

Są różne sprawy w małżeństwie i są jakieś kłótnie, ale one szybciutko mijają. Jak gniewamy się to nie dłużej, jak pięć minut, ewentualnie dziesięć minut. To są takie sprzeczki w sumie o nic i wszystko wraca do normalności zaraz – opowiada.

W rozmowie zapewnił również, że zona zawsze może liczyć od niego na bukiet kwiatów z przeprosinami. Miejmy nadzieję, że małżonkowie będą mogli w końcu odetchnąć z ulgą w związku z Danielem.


Zenek i Danuta Martyniukowie

Zenek i Danuta Martyniukowie

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×