Daniel Martyniuk całkiem popłynął. Prosi się o wielkie kłopoty. Bez zahamowań znieważył sędzię, która wydała wyrok w jego sprawie

Daniel Martyniuk ubliża sędzi

Daniel Martyniuk ubliża sędzi

Daniel Martyniuk wściekł się i znieważył sędzię, która wydała wyrok w jego sprawie. Co powiedział w relacji na Instagramie?

Daniel Martyniuk usłyszał wyrok sądu za swoje przewinienia i przemiana syna Zenka Martyniuka, na którą wszyscy liczyli, się skończyła. Słowa sędzi, która argumentowała swoją decyzję, brzmiały:

[…]Kara musi być na tyle dotkliwa, na tyle przez pana odczuwalna, żeby pan przeprowadził proces myślowy i stwierdził, że dolegliwość i nieuchronność tejże kary musi spowodować to, że pan zmieni swoje postępowanie […]. Nie, ten wyrok nie jest dla pana krzywdzący.

Daniel nie przyjął wyroku dobrze. Wściekł się i znieważył sędzię. Co powiedział w relacji na Instagramie?

Daniel Martyniuk znieważył sędzię na Instagramie

Tabloidy niejednokrotnie rozpisywały się na temat życia Daniela Martyniuka. Nie brakowało wiadomości o jego rozstaniu z żoną i hulaszczym trybie życia. Sytuacji nie polepszył decyzja sądu w jego sprawie. Już w marcu bieżącego roku Sąd Rejonowy w Białymstoku skazał go na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata, zakazał mu prowadzić pojazdy na czas 6 lat i ukarał grzywną w wysokości 10 tysięcy złotych. Była to kara za kilkukrotne naruszanie przez niego zakazu prowadzenia pojazdów.

Po powrocie z sądu Danielowi Martyniukowi puściły nerwy i zamieścił serię wulgarnych wpisów pod adresem sędzi Marzanny Chojnowskiej.

Z pozdrowieniami dla tych co myślą ze sterują prawem a tak na prawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa wydajac niesprawiedliwy wyrok który prawdopodobnie zostal wydany przez czysta niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił gdyż stwierdził ze takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia a nie oceniasz innych chamie – napisał.

Wygląda na to, że Daniel prosi się o kolejny wyrok. Jak widać, nadal ciężko mu zapanować nad emocjami.


Daniel Martyniuk znieważył sędzię na Instagramie. Co napisał?

Daniel Martyniuk znieważył sędzię na Instagramie. Co napisał?

Daniel Martyniuk znieważył sędzię na Instagramie. Co napisał?

Daniel Martyniuk znieważył sędzię na Instagramie. Co napisał?

Daniel Martyniuk znieważył sędzię na Instagramie. Co napisał?

Daniel Martyniuk znieważył sędzię na Instagramie. Co napisał?

Komentarze

 • GośGrazyna... pisze:

  Bardzo jest przykre że tak okrutnie, wszyscy się mszczą…. I cieszą na czyimś nieszczęściu…. Ludzie opamiętajcie się……. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Kiedyś na człowiek o takim stopniu inteligencji to był debil,dziś to celebryta warty naśladowania.

 • Matka syna pisze:

  Szkoda młodego człowieka. Złe wychowanie, brak ojca na codzień, za dużo kasy i są efekty. Potrzebuje pomocy specjalisty, terapii bo widać po oczach że coś nie tak. Życzę wszystkiego dobrego na święta.

 • Gość pisze:

  Haha i cały misterny plan w p….u Udawał ogarniętego , że pracuje itd. a chodziło tylko o dobre wrażenie przed ogłoszeniem wyroku. Haha , teraz sobie jeździć możę hulajnogą elektryczną hahahahahahahaah albo pociągiem hahahaha, a Mercedesik w garażu

 • Gość pisze:

  Więzienie nie uczy Zapamiętajcie to ludzie ale praca praca w zespole z dala od rodziców bo miłość rodziców jest ślepa żali bardzo jego rodziców a wy wszyscy piszący jesteście ?sami dajcie sobie odpowiedź pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Tak , racja też uważam że tylko długotrwała terapia z dala od rodziców, zwłaszcza od matki .Tylko takie widzę wyjście

 • Tomek Kowalczyk pisze:

  Patologia i tyle.Wydaje mu się że mam bogatych
  rodziców i pływowych to może wszystko
  Danielowi Martyniukowi już woda sodowa uderzyła do głowy i tyle.

 • Gość pisze:

  Powinien zostać umieszczony w szpitalu psychiatrycznym ,już dawno stracil kontrolę nad tym co mówi ..

  • JaAniela pisze:

   dokładnie tak, to nie więzienie go uleczy ale psychiatra i nie ma się co obrażać, to taki sam lekarz jak inny

 • Margot pisze:

  W więzieniu powinien zrozumieć, że nie można bezkarnie obrażać ludzi, czy są sędziami czy nie. W przypadku tego kogoś jednak widać, że resocjalizacja niewiele da. Izolacja jak najbardziej jest wskazana.

 • GośćFatyga pisze:

  Myśli, że jest pępkiem świata i wszystko mu się należy.Inny gdyby naruszył prawo w ten sposób dawno by był w więzieniu , a on co dalej szaleje.Powinien dostać karę bezwzględnego więzienia i na dożywocie zakaz prawa jazdy.

 • Gość daro pisze:

  A to na pewno zenka syn?może warto by sprawdzić?

 • Gość pisze:

  Danielowi woda sodowa uderzyła do głowy,uważa że skoro jego rodzina jest bogata to może obrażać wszystkich, uważa się za bezkarnie powinien dostać karę bezwzględnego więzienia a nie grzywnę.

  • Gość pisze:

   Zenek wspolczucia za takiego syna darmozjada. Wstyd na cala rodzine i cala Polske. Ja bym go wydziedziczyla i ani zlotowki nie dala. Niech sam splaca swoje dlugi i zobaczy co to ciezka praca!

 • Gośćaggjk pisze:

  Tylko jedne miejsce dla patola wiezienie tatus nie pomoze tam jego miejsce

  • Gość pisze:

   Do więzienia z tym degeneratem a tam niech inni więźniowie nauczą go szacunku dla drugiego człowieka.Rozbrykał się na dobre więc trzeba go osiodłać w więzieniu bo nie wiemy co jeszcze nabroi.Szkoda że tylko urodę odziedziczył po Zenku bo charakter to tylko po mamie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×