Drastyczny wypadek Tomasza Oświecińskiego na planie. Kręcili zdjęcia, nagle rozległ się głośny krzyk. Pilna operacja już za nim

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński miał wypadek, o czym poinformowano na Instagramie. Potrzebna była operacja. Sprawdźcie, co się stało.

Tomasz Oświeciński od wielu lat jest związany z aktorstwem. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w serialu Klan, gdzie pojawił się w 2010 roku. Chociaż zagrał epizodyczną rolę, wystarczyła, by został zauważony przez reżyserów. Zainteresował się nim m.in. Patryk Vega, który obsadził go w dwóch częściach Pitbulla.

W kolejnych latach kariera aktora nabrała rozpędu. Wziął udział  w Tańcu z gwiazdami oraz dołączył do obsady M jak miłość. Zgromadził też wokół siebie wiernych fanów, którzy śledzą nowe doniesienia na jego temat.

Tomasz Oświeciński miał wypadek na planie. Potrzebna była operacja

Oświeciński aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się z internautami wybranymi momentami z życia. Jakiś czas temu zaprosił ich do swojego nowego domu. Zdradził, że ogrom pracy jeszcze przed nim.

Wydarzenia, o których informuje gwiazdor swoich fanów, nie zawsze są kolorowe. W poniedziałek ogłosił, że na planie produkcji, w której bierze udział, doszło do wypadku. Podczas kręcenia jednej sceny zerwał sobie mięsień:

Otrzymałem dużo pytań jak to się stało i jak się czuję… Biceps zerwałem na planie, podczas scen „szarpaniny”. Niestety w pewnym momencie poczułem jakby rozerwał mi się rękaw w koszuli, jak się po chwili okazało te nie rękaw a mięsień!

To jednak nie zatrzymało aktora wypełnieniem służbowych zobowiązań. Po konsultacjach z lekarzem kontynuował swoją pracę:

Ponieważ jestem człowiekiem zadaniowym i odpowiedzialność wzięła górę – postanowiłem, że nie będziemy odwoływać zdjęć, które miałem następnego dnia od rana we Wrocławiu. Nie martwcie się wszystko to było skonsultowane z lekarzem, któremu serdecznie dziękuję za troskliwą i fachową opiekę.

Tomasz Oświeciński zdradził, że bez operacji się nie obyło. Na szczęście dobrze ją zniósł:

Ustaliliśmy, że operacja odbędzie się w czwartek po moim powrocie i tak było. Na szczęście zarówno operację i narkozę zniosłem bardzo dobrze. Czasem faktycznie boli, ale w dalszym ciągu najbardziej doskwiera mi senność mimo, że nie biorę nic poza antybiotykiem i przeciwbólowymi ciągle chce mi się spać.

Aktor dodał, że najbliższe dni poświęci na regenerację:

Podsumowując… czuję się dobrze, aczkolwiek przyda mi się teraz kilka dni na regenerację

Internauci w komentarzach trzymają kciuki za to, by Tomasz Oświeciński szybko wrócił do zdrowia.


Tomasz Oświeciński miał wypadek na planie

Tomasz Oświeciński miał wypadek na planie

Tomasz Oświeciński buduje dom

Tomasz Oświeciński buduje dom

Tomasz Oświeciński na premierze sztuki A mi to rybka!

Tomasz Oświeciński na premierze sztuki A mi to rybka!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×