Tomasz Oświeciński pokazał nowy dom: „Marzenia się spełniają”. Wnętrza nawet w stanie surowym robią wrażenie

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński na Instagramie pochwalił się nowym domem. Chociaż przed nim sporo pracy, wnętrza już teraz robią wrażenie.

Tomasz Oświeciński pierwsze kroki w aktorstwie stawiał w 2010 roku, gdy pojawił się w serialu KlanChociaż zagrał epizodyczną rolę, tyle mu wystarczyło, by zostać zauważonym przez reżyserów. Zainteresował się nim m.in. Patryk Vega, który obsadził go w dwóch częściach Pitbulla. 

To otworzyło Tomkowi drzwi do kariery w show-biznesie. Wystąpił w Tańcu z gwiazdami. Dołączył też do obsady M jak miłość, gdzie wciela się w postać Andrzeja. Wkrótce pojawi się w Pierwszej miłości. Nie wiadomo jednak, czy będzie to gościnny udział, czy może większa rola (więcej tutaj).

Tomasz Oświeciński buduje dom. Jak wygląda?

Oświeciński stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy swojej codzienności. Tak jak w niedzielne południe, gdy pochwalił się zdjęciami z budowy domy. Zapozował w przestronnym wnętrzu. Nawet w stanie surowym zrobiło ono wrażenie na internautach.

Aktor zdradził w opisie, że chociaż wybudowanie własnego domu nie zawsze było jego marzeniem, aktualnie jest bardzo szczęśliwy. Przeraża go jednak ogrom pracy, jaka jeszcze przed nim. Podzielił się swoimi wątpliwościami:

Marzenia się spełniają! Choć przyznam, że dom nie zawsze był moim marzeniem… Nie wiem może się starzeję. Jestem mega szczęśliwy, ale i przerażony, bo wiem ile roboty mnie czeka. Roboty na, której się nie znam… Do tego tyle rzeczy do wybrania, tyle decyzji do ogarnięcia dach, okna, tynki, schody, bramy…

Tomasz poprosił internautów o pomoc. Fani w komentarzach dawali mu cenne rady:

  • Dasz radę. Super decyzja dom i drzewo to podstawa. Brawo dla Ciebie.
  • Dacie radę 😉 A może sąsiada zapytać piętro wyżej.
  • Żona jest NAJlepszym doradcą, KOBIETY znają się na wszystkim więc … nie pękaj.

My również trzymamy kciuki, by aktor mógł się wkrótce wprowadzić do nowego domu.


Tomasz Oświeciński buduje dom

Tomasz Oświeciński buduje dom

Tomasz Oświeciński – święta u gwiazd

Tomasz Oświeciński – święta u gwiazd

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×