Wielka gwiazda „M jak Miłość” przechodzi do konkurencji. Wiadamo, czy zrezygnuje z roli w serialu TVP

M jak Miłość

M jak Miłość

M jak Miłość traci kolejną wielką gwiazdę? Media donoszą, że przechodzi do konkurencji. Czy na stałe?

M jak Miłość jest absolutnym fenomenem w historii polskiej telewizji. Serial jest obecny na antenie nieprzerwanie od dwóch dekad. Niedawno fani, producenci i aktorzy świętowali 20-lecie emisji pierwszego odcinka hitu opowiadającego o perypetiach rodziny Mostowiaków. W tym czasie produkcja została nagrodzona czterema TeleKamerami i zyskała potężne grono fanów. Każdy odcinek ogląda kilka milionów widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy ulubionych bohaterów.

W popularnej produkcji swoją karierę rozpoczęło wielu aktorów, którzy są dziś czołowymi postaciami rodzimego show-biznesu. Wystarczy wspomnieć choćby Małgorzatę Kożuchowską, której serial pomógł w zdobyciu kolejnych propozycji pracy. Popularność, jaką przyniosła jej rola Hanki Mostowiak (zrezygnowała z roli w 2011 roku), błyskawicznie przekuła w kolejne kontrakty. W jej ślady poszedł także jej serialowy mąż – Kacper Kuszewski, który w 2018 roku opuścił obsadę.

Pojawiły się też doniesienia, że kolejna gwiazda serialu pojawi się u konkurencji.

Gwiazda M jak Miłość w serialu Polsatu. Czy odejdzie z produkcji TVP?

Telenowela opowiadająca losy rodziny Mostowiaków już od dwóch dekad cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie interesują się nie tylko tym, co widzą na ekranach, ale też kulisami produkcji. Jedną z bardziej ulubionych postaci jest Andrzejek, grany przez Tomasza Oświecińskiego. W serialu pojawił się w 2015 roku. Właśnie pojawiły się informacje, że aktor przechodzi do konkurencji.

Światseriali.pl podaje, że Tomek dołączył właśnie do obsady serialu Polsatu Pierwsza miłość. Pojawi się on w wątku Kingi i Artura, którzy mają problemy wychowawcze z synem. Oświeciński zagra ojca sympatii nastolatka i to z nim Artur będzie szukał dzieci, gdy te uciekną z domu.

Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to gościnny udział, czy może większa rola. Wydaje się, że wątek Andrzejka w M jak miłość wciąż będzie obecny. Na pewno jednak Oświeciński nie zagra już u Patryka Vegi, co potwierdził w rozmowie z naszą reporterką.

Zakończyłem przygodę z Patrykiem. Dziękuję Patrykowi, że dzięki niemu zaistniałem i z tego żyję. Gram w teatrze. Ale ten etap jest zakończony. Chciałbym się rozwijać. Mam nadzieję, że w przyszłości zagram u pana Smarzowskiego czy Agnieszki Holland. To jest moje marzenie. Patryk robi podobne filmy. Wszystkie są mniej więcej do siebie podobne. Ja bym chciał zrobić coś więcej, coś innego.

Póki co fani kultowej Emki mogą więc być spokojni o obecność Andrzejka w kolejnych odcinkach.


M jak miłość, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)

M jak miłość, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)

M jak miłość po wakacjach 2019, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)

M jak miłość po wakacjach 2019, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)

Gwiazdy M jak miłość

Gwiazdy M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×