Te gwiazdy wzięły ślub w 2021 roku. Za nami dopiero połowa roku, a już plejada znanych osób powiedziała „tak”

Śluby gwiazd 2021

Śluby gwiazd 2021

Śluby gwiazd w pierwszej połowie 2021 roku. Oto najpiękniejsze pary, które powiedziały w tym roku tak.

Wybuch pandemii koronawirusa przesunął ślubne plany wielu par. W ciągu minionych kilku miesięcy byliśmy świadkami wielu ślubów. Niektóre z nich przeszły bez echa i dowiedzieliśmy się o nich po fakcie, natomiast o innych mówiło się głośno już od kilku miesięcy. Tylko spójrzcie, kto ostatnio zalegalizował swój związek.

Beata Tadla i Michał

Beata Tadla przez długi czas ukrywała, że jest w nowym związku. Z czasem w mediach pojawiła się informacja o tym, że spotka się z Michałem. Dziennikarka niechętnie opowiadała o ich relacji. Wielkim zaskoczeniem było dla jej fanów, gdy w lutym opublikowała na profilu na Instagramie zdjęcia z informacją, że wyszła za mąż. Gwiazda postawiła na długą, przylegającą do ciała suknię w kolorze białym, która miała głęboki dekolt. Pofalowane włosy upięła na jeden bok. Całość dopełniał wyrazisty makijaż, który podkreślił kolor jej oczu.

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Ariana Grande i Dalton Gomez

Ślub Ariany GrandeDaltona Gomeza był dla jej fanów olbrzymim zaskoczeniem. Gwiazda do ostatniej chwili nie pisnęła nawet słówka. Dopiero po ceremonii jej przedstawiciel przekazał portalowi Just Jared oświadczenie, w którym ogłosił radosną nowinę.

Niedługo po tym wydarzeniu TMZ podało, że zakochani powiedzieli sakramentalne tak w domu wokalistki w Montecito w Kalifornii. Na liście gości pojawiły się wyłącznie nazwiska ich bliskich.

Pobrali się. Uroczystość była mała i kameralna. Był to czas pełen szczęścia i miłości. Nowożeńcy i obie rodziny nie mogą być szczęśliwsi – podał przedstawiciel Ariany Grande portalowi People.

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande – ślub

Jakub Tolak i Zosia

Ślub Jakuba Tolaka i jego ukochanej Zosi z pewnością nie należał do tych, które widzieliśmy nie raz. Para od 2019 roku mieszka w kamperze, którym podróżują po całym świecie. Choć sakramentalne tak mieli powiedzieć w Macedonii, los nieco pokrzyżował ich plany i ostatecznie ceremonia odbyła się w Polsce.

Jakub Tolak wziął ślub

Jakub Tolak wziął ślub

Olga Kaczyńska i Łukasz Samoliński

Olga Kaczyńska chętnie dzieli się wyjątkowymi momentami w życiu ze swoimi fanami. Gdy w 2019 roku Łukasz Samoliński poprosił ją o rękę w Cienfuegos, mieście położonym na południowym wybrzeżu Kuby, niezwłocznie przekazała radosną nowinę swoim obserwatorom.

Kaczyńska postanowiła jednak zachować w tajemnicy fakt, że już wkrótce wyjdzie za mąż. Wieść o tym, że zalegalizowała związek z Łukaszem, przekazała jej przyjaciółka, która udostępniła w sieci nagranie, na którym widać młodą parę.

Olga Kaczyńska wzięła ślub

Olga Kaczyńska wzięła ślub

Kitty Spencer i Michael Lewis

Pod koniec lipca Kitty Spencer, siostrzenica księżnej Diany, została żoną 62-letniego milionera Michaela Lewisa. Ceremonia odbyła się w Rzymie. Panna młodego tego dnia zaprezentowała się w trzech sukniach ślubnych, które zapierały dech w piersiach.

Suknia ślubna, w której Kitty pojawiła się przed ołtarzem, została stworzona dla niej przez włoski dom mody Dolce&Gabbana. W trakcie wesela Spencer przebierała się jeszcze cztery razy.

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska

Marcin Gortat przez kilka miesięcy ukrywał, że ożenił się z Żanetą Stanisławską. Według informacji podanych przez źródło Pudelka, ich ślub miał odbyć się wczesną wiosną tego roku. Para jednak jak dotąd nie opublikowała żadnych zdjęć z prywatnej ceremonii.

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska na ślubie znajomych

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska na ślubie znajomych

Sylwia Peretti i Łukasz Porzuczek

Sylwia PerettiŁukasz Porzuczek wzięli ślub 30 lipca. Huczna ceremonia odbyła się na terenie pięknej ceremonii. Gwiazda Królowych życia tego dnia zaprezentowała się w długiej, mocno przylegającej do ciała sukni zdobionej kryształami. Podczas wesela nie brakowało niespodzianek. Panna młoda przy akompaniamencie zaproszonego zespołu zaśpiewała dla męża romantyczną piosenkę.

Sylwia Peretti wyszła za mąż

Sylwia Peretti wyszła za mąż

Antek Królikowski i Joanna Opozda

7 sierpnia w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli Antek KrólikowskiJoanna Opozda powiedzieli sakramentalne tak. Świadkami tego wydarzenia byli ich przyjaciele oraz najbliższa rodzina.

Aktorka wyglądała tego dnia, jak prawdziwa księżniczka. Miała na sobie piękną białą suknię z głębokim dekoltem. Gorsetowa góra kontrastowała ze śnieżnobiałą spódnicą z tiulu, za którą ciągnął się długi tren. Antoni wybrał na tę okazję czarny garnitur, który zestawił z białą koszulą i muchą.

Jakie nazwisko po ślubie przyjęła Opozda

Jakie nazwisko po ślubie przyjęła Opozda

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice

Ślub Agnieszki Mrozińskiej Alexa Caprice na długo zapadnie w pamięci gości. Panna młoda wraz z druhnami przyleciała helikopterem do Zamku Ogrodzieniec, w którym odbyła się uroczysta ceremonia.

Panna młoda zaprezentowała się tego dnia w przepięknej, kremowej sukni ślubnej z głębokim dekoltem i rękawami odsłaniającymi ramiona. Pan młody zrezygnował z klasyki. W dniu ślubu zaprezentował się wszystkim w jasnoszarej marynarce w kratę oraz białych spodniach. Całość dopełnił brązowymi mokasynami.

Ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice

Ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice

Edward Miszczak i Anna Cieślak

O tym, że Edward MiszczakAnna Cieślak planują ślub, mówiło się już od kilku tygodni. 21 sierpnia w Kolegiacie św. Anny w Krakowie odbyła się uroczysta ceremonia, podczas której zakochani powiedzieli sakramentalne tak. Świadkami tego zdarzenia było blisko 200 gości, wśród których nie brakowało gwiazd. Wśród weselników znalazły się m.in. Małgorzata Socha, Monika Olejnik, Dominika Kulczyk oraz Agnieszka Woźniak-Starak.

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ewa Pacuła

Ewa Pacuła jest bardzo aktywna w social mediach, jednak nie informowała fanów o tym, że w najbliższym czasie wychodzi za mąż. Dopiero w niedzielne popołudnie pochwaliła się kadrem, na którym szczęśliwa pozuje u boku ukochanego.

Pacuła miała na sobie obcisłą suknię z głębokim dekoltem, która sięgała do ziemi. Całość uzupełniał welon, który ciągnął się za panną młodą. Delikatnie pofalowane włosy podkreśliły rysy twarzy byłej modelki.

Ewa Pacuła wzięła ślub

Ewa Pacuła wzięła ślub


Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×