Jakub Tolak wziął ślub. Pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Panna młoda postawiła na oryginalną kreację

Jakub Tolak wziął ślub

Jakub Tolak wziął ślub

Jakub Tolak, gwiazdor Klanu wziął ślub, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Dodał piękny wpis. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Klan na antenie gości nieprzerwanie od 1997 roku, dzięki czemu jest najdłużej emitowanym polskim serialem obyczajowym. Produkcja przedstawia losy trzypokoleniowej rodziny Lubiczów, której seniorami są Maria i Władysław Lubiczowie. W czasie 50 lat pożycia dochowali się piątki dzieci, a następnie gromadki wnucząt i kilku prawnuków.

Z serialem związanych jest mnóstwo aktorów. W tym miejscu warto wymienić takie nazwiska jak m.in. Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Kaja Paschalska oraz Jacek Borkowski. Są też tacy, których przygoda z produkcją dobiegła końca. W tym gronie jest m.in. Jakub Tolak, czyli Daniel Ross.

Jakub Tolak z Klanu wziął ślub. Internauci ruszyli z gratulacjami

Jakub Tolak, gdy odchodził z Klanubył u szczyty sławy. W jednym z wywiadów przyznał, że rezygnuje, bo czuje się zmęczony. Dodatkowo fabuła przestała być dla niego ciekawa:

Zdecydowałem się na odejście z „Klanu” głównie dlatego, że czułem zmęczenie materiału. Przymierzałem się do odejścia przez kilka lat, aż wreszcie podjąłem decyzję. Miałem poczucie, że pewna formuła tego serialu jest dość statyczna, przestała być dla mnie ciekawa – wyznał w jednym z wywiadów.

W 2019 roku aktor wyprowadził się z warszawskiego mieszkania. Razem ze swoją ukochaną Zosią zamieszkali w kamperze i zwiedzają najróżniejsze zakątki świata.

Niedawno para wzięła ślub, o czym Jakub Tolak poinformował na Instagramie. Dodał zdjęcie z żoną, w którego opisie zdradził, że planowali pobrać się w Macedonii, sprawy nieco się skomplikowały. Swój związek zalegalizowali w Polsce. Panna młoda postawiła na oryginalną, ciemną kreację:

-„Czy Ty…”
– Tak.
Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży. Prawie się udało w Macedonii, jednak ze względu na obecne czasy, proces kompletowania dokumentów wydłużał się tak bardzo, że Macedonię przyszło nam opuścić bez zmiany statusu. Wczoraj jednak zapakowaliśmy się ponownie do busa i ruszyliśmy w trasę po Polsce. I właśnie od wczoraj mówimy na siebie per „mąż” i per „żona”.

Tolak w dalszej części wpisu napisał, że chciałby, by zawsze między nim a żoną dobrze się układało:

Ciekawie jest słyszeć „wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”, w momencie gdy nowe drogi otwierają się przed nami non stop. Te dosłowne. Jeśli mowa o znaczeniu z przenośni, mamy nadzieję że większych zmian w naszej relacji nie zauważymy. Nadal będziemy na siebie uważni i nadal będziemy patrzeć na siebie tymi maślanymi, pełnymi czułości oczami. Niechaj nie będzie czasu „przed” i czasu „po”. Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach składają gratulacje:

  • O matko ależ news. Gratulacje.
  • SUPER, gratuluję. Wszystkiego najlepszego.
  • Amen. Patrzcie w tym samym kierunku …

Życzymy młodej parze wszystkiego dobrego.


Jakub Tolak wziął ślub

Jakub Tolak wziął ślub

Jakub Tolak wziął ślub

Jakub Tolak wziął ślub

Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×