Szukaj

Jakub Tolak był objawieniem „Klanu”. Dziś mieszka za granicą w 6m². Z partnerką znaleźli ciekawy pomysł na życie

Jakub Tolak – co słychać u gwiazdy Klanu?

Jakub Tolak – co słychać u gwiazdy Klanu?

Jakub Tolak był jedną z gwiazd serialu Klan. Przez wiele lat wcielał się jedną z głównych postaci. Po odejściu z produkcji usunął się z show-biznesu. Czym się teraz zajmuje? Jak wygląda?

Serial Klan jest najdłużej emitowaną polską produkcją. Telenowela przedstawiająca losy rodziny Lubiczów pojawia się na ekranach telewizorów nieprzerwanie już od ponad 23 lat. Zadebiutowało w niej wiele polskich gwiazd, którym udało się zrobić medialną karierę.

Jedną z największych gwiazd serialu jest między innymi Agnieszka Kaczorowska, która na planie pojawiła się jako kilkuletnia dziewczynka. Dorastała na oczach widzów i zmieniła się w piękną kobietę. Tak samo było z Kają Paschalską, która w Klanie pojawiła się jako nastolatka. Teraz obie aktorki mają już ugruntowaną pozycję w show-biznesie i często pojawiają się także w innych produkcjach.

Jedną z głównych ról grał także Jakub Tolak. Przez 11 lat wcielał się on w postać Daniela, syna Moniki Ross (Izabela Trojanowska), która jest czarnym charakterem w rodzinie Lubiczów. Jego bohater w latach 90. łamał tematy tabu w mediach – takie jak narkotyki czy HIV.

Gdy Tolak był u szczytu sławy, podjął decyzję o rezygnacji z dalszej gry.

Zdecydowałem się na odejście z „Klanu” głównie dlatego, że czułem zmęczenie materiału. Przymierzałem się do odejścia przez kilka lat, aż wreszcie podjąłem decyzję. Miałem poczucie, że pewna formuła tego serialu jest dość statyczna, przestała być dla mnie ciekawa – wyznał w jednym z wywiadów.

Z produkcji odszedł bezpowrotnie w 2008 roku. Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda?

Jakub Tolak obecnie. Czym się zajmuje? Jak wygląda?

Chociaż Tolak nie pojawiał się w Klanie, to show-biznes o nim nie zapomniał. Dekadę temu zdecydował się na udział w show Jak oni śpiewają, gdzie pokazał, jak wielką pasją jest dla niego muzyka. Później można go było zobaczyć na kilku branżowych imprezach. Jakiś czas temu skupił się na życiu prywatnym, u boku partnerki Zosi.

Para zdecydowała się rozwinąć działalność w social mediach. Prowadzą konto na Instagramie o nazwie foxesineden, na którym opowiadają o swoich podróżach.

Wyprowadzili się z warszawskiego mieszkania i w październiku 2019 zamieszkali… w kamperze, który służy im także jako środek transportu podczas zwiedzania najróżniejszych zakątków świata. Udało im się już nawet wydać pierwszą książkę zatytułowaną #Vanlife. Dom na kółkach, która opisuje ich przygody z podróży.

Nowy rok! – Stare przyzwyczajenia!

Wielka pasja do zwiedzania świata stała się także ich sposobem na życie. Od niemal dwóch lat mieszkają razem na powierzchni zaledwie 6 metrów kwadratowych. Widać jednak, że doskonale się bawią w swoim towarzystwie, a kolejne podróże przynoszą im sporo radości. Na prowadzonym przez nich koncie społecznościowym można znaleźć mnóstwo pięknych zdjęć.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Jakub Tolak.


Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Jakub Tolak z Klanu - czym się zajmuje obecnie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×