Beata Tadla WZIĘŁA ŚLUB! W pięknej sukni wyglądała jak gwiazda Hollywood! I jeszcze jej przystojny mąż…

Ślub Beaty Tadli

Ślub Beaty Tadli

Beata Tadla wzięła ślub! Gwiazda pobrała się w tajemnicy. Zdjęciami z ceremonii podzieliła się z fanami na Instagramie. Wyglądała zjawiskowo!

Beata Tadla do niedawna nie miała szczęścia w miłości. Przez kilka lat była w związku z Jarosławem Kretem, ale ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Gwiazdy rozstały się wiosną 2018 roku, gdy przyszło im rywalizować o Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami. Później związała się z biznesmenem Rafałem. Nieoczekiwanie po 1,5 roku jej ukochany opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu relacji.

Szczęście uśmiechnęło się do dziennikarki w momencie, w którym los postawił na jej drodze Michała. Na temat mężczyzny wiadomo niewiele, ponieważ trzyma się z daleka od show-biznesu. Pewne jest jednak, że wiele łączy go z ukochaną. Tadla w rozmowie z Twoim imperium tak podsumowała ich relację:

Mamy te same potrzeby, oczekiwania i wyznajemy te same wartości. Śmiejemy się z tego samego i to samo nas smuci. Łączą nas podobne przejścia i ten sam apetyt na życie.

Gwiazda w zeszłym roku zgodziła się wyjść za mąż za swojego partnera. O wszystkim poinformowała w social mediach, gdzie ogłosiła zaręczyny. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Beata Tadla wzięła ślub. Zdjęcia z ceremonii

Beata Tadla wzięła ślub, o czym po fakcie poinformowała na Instagramie. We wtorkowe południe właśnie tam opublikowała ślubną sesję z ukochanym. Dziennikarka postawiła na przylegającą do ciała, długą, białą suknię z głębokim dekoltem. Pofalowane włosy spięła na jeden bok, postawiła na profesjonalny makijaż. Wyglądała przepięknie, niczym gwiazda starego Hollywood.

Zwyciężczyni Tańca z gwiazdami w opisie pod zdjęciami opowiedziała o emocjach, jakie jej towarzyszą, od kiedy została żoną Michała. Podkreśliła, że jest szczęśliwa, bo ma u swojego boku najwspanialszego mężczyznę. Zwróciła się też do swoich bliskich, dziękując im, że zechcieli być świadkami tego wydarzenia:

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami #ślub #razem #wedding #love #miłość #wesele

Internauci niemal natychmiast ruszyli z gratulacjami. W komentarzach życzą młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:

  • Gratulacje i wszystkiego najlepszego.
  • Gratulacje!!! Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze dla Was!!!
  • Kochana Gratulacje, bądź najszczęśliwsza kobietą na świecie.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wszystkich życzliwości i życzy nowożeńcom samych przyjemnych chwil razem.

Beata Tadla – byli mężowie

Beata Tadla wyszła za mąż po raz trzeci. Jej pierwszym mężem był sierżant Wojska Polskiego, którego poślubiła, mając niecałe 20 lat. W 2001 jej mężem został dziennikarz Radosław Kietliński, z którym rozwiodła się w styczniu 2014. Mają syna Jana.


Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×