Ariana Grande niespodziewanie wyszła za mąż. Mamy pierwsze zdjęcia

Ariana Grande

Ariana Grande

Ariana Grande wyszła za mąż. Piosenkarka poślubiła Daltona Gomeza podczas kameralnej uroczystości. Media obiegły pierwsze szczegóły.

Ariana Grande ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Mimo młodego wieku wydała już 5 albumów studyjnych, każdy z nich zawiera sporo przebojów. Chociaż przez pandemię koronawirusa piosenkarka musiała nieco zwolnić, w poprzednich latach koncertowała niemal na całym świecie. Każdy występ przyciągał prawdziwe tłumy, które zachwycały się zarówno muzyką, jak i oprawą sceniczną.

O ile życie zawodowe gwiazdy nie jest tajemnicą, o tyle piosenkarka jest nieco oszczędna w informowaniu na temat swojej prywatności. Mimo iż kolorowa prasa plotkowała na temat jej nowego związku, Ariana uparcie milczała. Dopiero po pięciu miesiącach ogłosiła, że jej serce jest zajęte przez Daltona Gomeza. Pod koniec 2020 roku pochwaliła się, że ukochany poprosił ją o rękę i został przyjęty. Zaprezentowała internautom ogromny pierścionek, w opisie podkreśliła, że to z tym mężczyzną chce spędzić resztę życia:

Na zawsze – podpisała zdjęcie.

Mężczyzna nie tylko skradł serce Ariany, ale także jej mamy. 52-letnia Joan Grande zareagowała na wpis córki krótkim, ale bardzo wymownym komentarzem:

Jestem taka podekscytowana powitaniem Daltona Gomeza w naszej rodzinie. Ariana, kocham Cię i Daltona tak bardzo. Żyjcie długo i szczęśliwie! Yay. Kocham – napisała.

Ariana Grande wyszła za mąż. Pierwsze szczegóły obiegły media

Para poszła o krok dalej i postanowili zalegalizować swój związek. O tym, że Ariana Grande wyszła za mąż, poinformował przedstawiciel gwiazdy, który te radosne nowiny potwierdził w oświadczeniu przekazanym portalowi Just Jared. Wynika z niego, że para pobrała się w ten weekend.

Z kolei TMZ podaje, że para sakramentalne „tak” wypowiedziała w domu Ariany w Montecito w Kalifornii. Ich ślub był kameralną uroczystością, której świadkami byli bliscy nowożeńców:

Pobrali się. Uroczystość była mała i kameralna. Był to czas pełen szczęścia i miłości. Nowożeńcy i obie rodziny nie mogą być szczęśliwsi – podał przedstawiciel Ariany Grande portalowi People.

Do sieci przedostały się też pierwsze zdjęcia. Wynika z nich, że panna młoda postawiła na długą suknię na ramiączkach, do której dopasowała długi welon.

Nowożeńcom składamy serdeczne gratulacje!


Ariana Grande zaręczyny

Ariana Grande zaręczyny

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Ariana Grande, Dalton Gomez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×