Olga Kaczyńska z „Top Model” wzięła ślub. Są zdjęcia z uroczystości. Jaka z niej piękna panna młoda

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska wzięła ślub, o czym poinformowano na Instagramie. Panna młoda postawiła na piękną kreację. Zerknijcie, jak wyglądała.

Olga Kaczyńska dziesięć lat temu spróbowała swoich sił w Top Model. Zgłosiła się na casting, który zapewniły jej udział w programie. Przeszła przez boot camp i zamieszkała w domu modelek. Przez cały program radziła sobie świetnie. Zachwycała jurorów swoją urodą. Doszła aż do finału, który głosami widzów, wygrała. Tuż za nią znalazły się Anna Bałon oraz Michalina Manios.

Kaczyńska po zakończeniu programu przez pewien czas prężnie działała w modelingu. Brała udział w sesjach dla największych światowych marek, takich jak m.in. Dior. Chodziła też w pokazach znanych i lubianych firm. Chociaż miała wszelkie predyspozycje do tego, by podbić świat mody, postanowiła wybrać inną drogę kariery i usunęła się w cień. W 2015 roku rozpoczęła studia medyczne.

Olga Kaczyńska wzięła ślub. Są zdjęcia z uroczystości

Olga Kaczyńska spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatne. W 2019 roku zaręczyła się z Łukaszem Samolińskim, którego prawdopodobnie poznała w czasie studiów. Mężczyzna poprosił ją o rękę w Cienfuegos, mieście leżącym na południowym wybrzeżu Kuby. Modelka tę szczęśliwą wiadomością pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie pokazała pierścionek.

Okazuje się, że w sobotę Olga Kaczyńska wzięła ślub. Chociaż sama zainteresowana nadal milczy na ten temat, te radosne wieści przekazała jedna z jej znajomych. Opublikowała w social mediach nagranie, na którym widać gwiazdę Top Model i jej męża w samochodzie, prawdopodobnie w drodze na wesele.

Panna młoda postawia na zwiewną, białą suknię z odsłoniętymi ramionami. Ma ona lekko prześwitujący gorset, który ozdobiono kryształkami. Dobrała do niego delikatny wianek oraz welon. Zdecydowała się na subtelny makijaż. Z kolei pan młody wybrał elegancki, dobrze skrojony garnitur.

Internauci w social mediach składają młodej parze gratulacje. My również się do nich dołączamy i życzymy młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.


Olga Kaczyńska wzięła ślub

Olga Kaczyńska wzięła ślub

Olga Kaczyńska wzięła ślub

Olga Kaczyńska wzięła ślub

Olga Kaczyńska i Łukasz Samoliński zaręczyli się

Olga Kaczyńska i Łukasz Samoliński zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×