Olga Kaczyńska 10 lat temu wygrała „Top Model”. Niedawno odkryła swoje powołanie. Nie zgadniecie, czym się zajmuje

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska dziesięć lat temu wygrała drugą edycję programu Top Model. Jak zmieniła się przez ten czas? Czy nadal działa w branży mody?

Olga Kaczyńska dziesięć lat temu zgłosiła się do programu Top ModelPrzez cały program zachwycała jurorów swoją urodą, którą ci określali mianem baby face. Uczestniczka świetnie sobie radziła i doszła do finału, który decyzją widzów, wygrała. Tuż za nią znalazły się Anna Bałon oraz Michalina Manios.

Jak dziś wygląda Olga Kaczyńska?

Kaczyńska przez pewien czas prężnie działała w modelingu. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla największych światowych marek, o czym informowała w mediach społecznościowych. To tam pochwaliła się kampanią dla Diora i Hia Magazine. Miała na sobie ciemną bluzkę i niebieską spódnicę, uwagę przyciągało kolorowe tło.

Kaczyńska nie tylko pozowała przed obiektywem, ale także brała udział w pokazach mody. W 2014 roku promowała na wybiegu markę Timberland.

Chociaż Olga Kaczyńska miała wszelkie predyspozycje do tego, by podbić świat mody, w pewnym momencie usunęła się w cień. Znalazła nowe powołanie. W 2015 roku rozpoczęła studia medyczne, o czym poinformowała w sieci. Pokazała zdjęcie z uczelnianych praktyk, na którym pozuje w towarzystwie znajomych.

Zwyciężczyni Top Model co jakiś czas pojawia się jednak przed obiektywem. Tak jak w 2019 roku, gdy zorganizowała kampanię marki sukienek.

Oldze Kaczyńskiej świetnie układa się też prywatnie. W 2019 roku przyjęła oświadczyny Łukasza Samolińskiego, którego prawdopodobnie poznała podczas studiów medycznych. Para zaręczyła się  w Cienfuegos, mieście leżącym na południowym wybrzeżu Kuby. Gwiazda Top Model podzieliła się z internautami swoim szczęściem i pokazała przepiękne zdjęcia.

Zanim modelka poznała swojego aktualnego narzeczonego, przez dwa lata była związana z Mateuszem Jarzębiakiem, uczestnikiem czwartej edycji Top Modelktóry znany był pod pseudonimem Góral. Para pojawiała się razem na salonach i nie szczędziła sobie czułości. Zakochani publikowali też romantyczne zdjęcia. Gdy ich związek dobiegł końca, usunęli je z sieci. O rozstaniu poinformował Mateusz, który potwierdził je w rozmowie z TVN-em.


Olga Kaczyńska skończyła studia medyczne

Olga Kaczyńska skończyła studia medyczne

Olga Kaczyńska współpracuje z markami

Olga Kaczyńska współpracuje z markami

Olga Kaczyńska współpracuje z markami

Olga Kaczyńska współpracuje z markami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×