Tłum gwiazd na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak: Kulczyk, Olejnik, Woźniak-Starak, Drzyzga, Prokop

Gwiazdy na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Gwiazdy na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Jakie gwiazdy zostały zaproszone na ceremonię? Zobacz, kto się pojawił i na jakie kreacje postawiły gwiazdy. Wśród gości Dominika Kulczyk, Agnieszka Woźniak-Starak, Monika Olejnik…

W mediach już od dłuższego czasu pojawiały się doniesienia na temat związku Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak, jednak sami zainteresowani długo nie potwierdzali plotek. Jako pierwszy głos w tej sprawie zabrał dyrektor programowy TVN, który w jednym z wywiadów zdradził, że jest zakochany.  Nie zdecydował się jednak ujawnić imienia i nazwiska swojej wybranki.

Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie.

66-latek po śmierci żony znalazł ukojenie w ramionach młodszej o 25 lat aktorki. Zakochani żyli szczęśliwie z dala od blasku fleszy, do czasu, gdy ich sielanki nie przerwała nagła śmierć Bronisława Cieślaka, wuja Anny. W wywiadzie mającym uczcić jego pamięć Edward wyznał, że aktor bez problemu zaakceptował ich związek.

Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie.

Mimo że społeczeństwo bardzo głośno komentowało związek tych dwojga z uwagi na dużą różnicę wieku między nimi, nie wpłynęło to na trwałość ich uczucia. 66-latek w 2020 roku poprosił aktorkę o rękę, która bez zawahania zgodziła się zostać jego żoną. W sobotnie popołudnie zakochani powiedzieli sobie tak.

Gwiazdy na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak odbył się w sobotę, 21 sierpnia. Uroczysta ceremonia odbyła się w Kolegiacie św. Anny w Krakowie, do którego drzwi na czas okoliczności zostały zamknięte na klucz. Państwo młodzi podjechali pod kościół limuzyną. Wokół budynku krążyło kilku ochroniarzy, którzy strzegli bezpieczeństwa gości.

Ślub dyrektora programowego TVN i jego wybranki nie mógł odbyć się bez obecności gwiazd, które tłumnie przybyły na to wydarzenie. Wśród nich znaleźli się m.in.: Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Socha, Piotr Kraśko, Agnieszka Woźniak-Starak, Rinke Rooyens, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Kieli, Monika Olejnik, Marcin Prokop, Maria Prażuch, Ewa Drzyzga, Dominika Kulczyk, Tomasz Ossoliński.

Zdjęcia w galerii.


Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Agnieszka Woźniak-Starak – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Agnieszka Woźniak-Starak – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Małgorzata Socha – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Małgorzata Socha – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×