Sylwia Peretti wzięła ślub. Gwiazda „Królowych życia” postawiła na odważną kreację. Nie zabrakło niespodzianki dla męża, a także spektakularnego tortu. Mamy zdjęcia

Sylwia Peretti wzięła ślub

Sylwia Peretti wzięła ślub

Sylwia Peretti wzięła ślub. Panna młoda wybrała odważną kreację. Do sieci właśnie trafiły zdjęcia. Sprawdźcie, jak wyglądała.

Sylwia Peretti stała się rozpoznawalna dzięki Królowym życia. Wspomniany program nie jest jednak jej debiutem przed kamerą. Dziesięć lat temu wystąpiła w Kuchennych rewolucjach. Chociaż Magda Gessler dokonała wielu zmian w lokalu, ostatecznie się pod nimi nie podpisała — właściciele nie posłuchali jej rad.

Od tego momentu w życiu Sylwii nastąpiły spore zmiany. Zyskała nowych fanów, którzy śledzą jej aktywność w social mediach. Niedawno właśnie tam przekazała, że rezygnuje z dalszego udziału w show TTV. Podkreśliła, że choć była to kapitalna przygoda, czas na coś nowego:

Coś się kończy, coś się zaczyna… Kochani, postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w Królowych Życia. Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe. […] Uczestnikom programu życzę wszystkiego co najlepsze oraz jak największej oglądalności.

Sylwia Peretti wzięła ślub. Gwiazda Królowych życia pochwaliła się kreacją

Sylwia Peretti na co dzień może liczyć na wsparcie ukochanego, Łukasza Porzuczka. Para postanowiła postawić kolejny krok w swojej znajomości i w piątek zalegalizowała związek. Ceremonia odbyła się na terenie imponującej posiadłości.

Panna młoda na tę okazję wybrała przepiękną, odważną suknię. Sięgnęła po opinającą ciało, długą do ziemi kreację, ozdobioną kryształami. Jej ukochany postawił na dobrze skrojony garnitur. Zakochani słowa przysięgi wypowiedzieli w ogrodzie. Gdy powiedzieli „tak”, zaprosili gości do budynku, gdzie czekało na nich pięknie udekorowane miejsce. Dominowały białe kwiaty, które zdobiły zarówno poręcze schodów, jak i elegancko nakryte stoły.

Podczas wesela nie brakowało tańców. Pierwszy należał do pary młodej, która wykonała przećwiczony wcześniej układ. Nie zabrakło imponującego tortu, a także niespodzianki, jaką Sylwia Peretti przygotowała dla pana młodego i zaproszonych gości. Wykonała romantyczną piosenkę przy akompaniamencie pianina. Tym razem postawiła na bardzo odważną, nieco prześwitującą kreację, w której wyglądała świetnie.

Zaproszeni goście relacjonowali ślub i wesele Peretti w social mediach. Zdjęcia, jakie udostępnili, znajdziecie w galerii.


Sylwia Peretti wzięła ślub

Sylwia Peretti wzięła ślub

Sylwia Peretti wzięła ślub

Sylwia Peretti wzięła ślub

Sylwia Peretti wzięła ślub

Sylwia Peretti wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×