Szukaj

Zapadła decyzja w sprawie kontynuacji „Rancza”. Serialowa Klaudia oficjalnie o swojej bohaterce

Ranczo, Marta Chodorowska, Cezary Żak

Ranczo, Marta Chodorowska, Cezary Żak

Od momentu śmierci jednego z aktorów będącego bohaterem serialu Ranczo, widzowie wciąż zadawali sobie pytanie, czy producenci zdecydują się na wznowienie produkcji  kolejnych odcinków. Decyzja na ten temat właśnie zapadła.

Ranczo to polski serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Wojciecha Adamczyka. Po raz pierwszy był wyemitowany na antenie TVP1 5 marca 2006 i od tego momentu stał się ulubioną produkcją wielu widzów. W lutym wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o niespodziewanej śmierci jednego z głównych bohaterów – Kusego. Po tym wydarzeniu tysiące fanów wciąż zadawało sobie pytanie, czy producenci zdecydują się na kręcenie kolejnych odcinków bez niego.

Jest decyzja odnośnie kontynuacji Rancza

Jeszcze przed śmiercią Pawła Królikowskiego reżyser postanowił o nakręceni filmu, będącego kontynuacją słynnego serialu. Latem ekipa aktorów miała wejść na plan Ranczo. Zemsta Wiedźm. Wszystko było gotowe. W scenariuszu nie zabrakło oczywiście postaci Kusego. Jednak, gdy odszedł grający go aktor, wszystko uległo zmianie.

Zawieszam projekt – powiedział Super Expressowi wówczas reżyser Wojciech Adamczyk.

Niestety okazuje się, że prace nie tylko zawieszono, cały pomysł nie zostanie zrealizowany. Poinformowała o tym Marta Chodorowska, czyli odtwórczyni roli Klaudii. Dodała ona zdjęcie z planu produkcji zrobione 5 lat temu.

Ten czas już nie wróci. Ranczo nie wróci, a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. I choć patrzę na to zdjęcie i ciepło robi mi się w sercu, to cieszę się na nowe wyzwania i czekam na nowe role. Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej – napisała aktorka na swoim Instagramie.

View this post on Instagram

Takie zdjęcie wyskoczyło mi sprzed 5ciu lat… Ten czas już nie wróci. „Ranczo” nie wróci a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. I choć patrzę na to zdjęcię i ciepło robi mi się w sercu to cieszę się na nowe wyzwania i czekam na nowe role. Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach, jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej. Kiedy patrzę na to zdjęcie, myślę też o tym jak ważne jest mieć partnera na planie, który jest świetnym kolegą, sprawnym aktorem i przystojniakiem ???? @piotr_ligienza ❤️❤️❤️ . . . #ranczo #ranczowilkowyje #duda #polskieseriale #aktorzypolscy #onset #naplanie #wspomnienia #przeszłość #niewróci #wilkowyje #pracaipasja

A post shared by marta.chodorowska.official (@marta.chodorowska.official) on

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo głosów zawodu. Fani ciągle mieli nadzieję na to, że jednak ujrzą znów wszystkich bohaterów na szklanym ekranie.

  • Cały czas mam nadzieję, że będzie kolejna edycja Rancza i Wójtów pokaże, na co ja stać.
  • Również oglądam powtórki. Najlepszy serial. Nigdy się nie znudzi. Szkoda ze nie będzie kontynuacji.
  • Ranczo najlepszy serial na świecie. Szkoda, że nie wróci.
  • Ale napewno już nie wrócicie? Czy tylko tak chwilowo. Ja cały czas czekam.


Marta Chodorowska na planie Ranczo

Marta Chodorowska na planie Ranczo

Wojciech Wysocki i Paweł Królikowski na planie serialu Ranczo

Wojciech Wysocki i Paweł Królikowski na planie serialu Ranczo

Katarzyna Żak jako Kazimiera Solejuk w serialu Ranczo

Katarzyna Żak jako Kazimiera Solejuk w serialu Ranczo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×