NewsyTo już nie jest grzeczna córka wójta z "Rancza". Marta Chodorowska pokazuje biust i zmysłową sesją odcina się od kultowej roli. Komentuje Cezary Żak

To już nie jest grzeczna córka wójta z "Rancza". Marta Chodorowska pokazuje biust i zmysłową sesją odcina się od kultowej roli. Komentuje Cezary Żak

Marta Chodorowska
Marta Chodorowska
Krystyna Miśkiewicz

10.06.2022 11:00, aktual.: 10.06.2022 16:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Chodorowska to aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról. Zadebiutowała na dużym ekranie w 2003 roku rolą w filmie Powiedz to Gabi. Nawiązała też współpracę z Teatrem Narodowym. Przez krótką chwilę pojawiła się też w serialu Na Wspólnej. Jednak to rola w kultowym już Ranczu przyniosła jej niesamowity rozgłos. Tam wcieliła się w Klaudię Kozioł, czyli córkę wójta. W tej roli mogliśmy zobaczyć Cezarego Żaka.

Aktorzy wykreowali postacie, które podbiły serca widzów. Produkcja zakończyła nagrywanie premierowych odcinków kilka lat temu, ale fani nadal chcieliby oglądać losy swoich ulubieńców na ekranie. Niestety aktorzy i twórcy są odmiennego zdania. Według nich serial nie może być kontynuowany, chociażby dlatego, że zabrakłoby w nim postaci Kusego, którą grał nieżyjący już Paweł Królikowski. Kontynuacji nie chciałby także Cezary Żak.

Absolutnie nie – uważam, że to zamknięta historia. Powrót do „Rancza” uważam za chybiony pomysł. Andrzej Grembowicz, scenarzysta „Rancza”, już nie żyje i nikt nie jest w stanie go zastąpić. Pisał fenomenalnie. Jestem aktorem, który często coś skreśla w scenariuszach – niekonsekwencje, pojedyncze słowa, niepotrzebne wątki – a u niego nie wykreślałem praktycznie nic. Nie powinniśmy więc do tego serialu wracać, ludzie i tak nas zapamiętają, przejdziemy do historii, bo „Ranczo” to Polska w pigułce, ale Polska lat 2005-2015. Poszliśmy dalej, jesteśmy w innym momencie historii. To już nie ten kraj, którym byliśmy rok po wejściu do Unii Europejskiej – odpowiedział aktor zapytany o swój powrót do serialu w rozmowie z Onetem.

Marta Chodorowska w sensualnej sesji zdjęciowej. Cezary Żak komentuje

Marta Chodorowska stworzyła w serialu Ranczo postać, dzięki której dała się zapamiętać widzom. Była dosyć zbuntowaną córką polityka i często zmieniała wizerunek. Jednak po zakończeniu swojej przygody z produkcją TVP postanowiła nieco zaszaleć. Właśnie opublikowała w sieci efekty sensualnej sesji zdjęciowej. Na czarno-białym kadrze widzimy ją w siateczkowym body, które eksponuje biust. Na to zarzuciła jednie marynarkę. Wszystkie wdzięki mogą podziwiać internauci.

Na odważne ujęcie zareagowali nie tylko fani, ale też sam Cezary Żak. Jej serialowy tata postanowił upomnieć serialową Klaudię.

Córciu. Na rany Boga, bo się zapomnę! - napisał aktor.

Trzeba przyznać, że odważną sesją definitywnie odcięła się od wizerunku córki wójta.

  • Marta Chodorowska w serialu Ranczo
  • Marta Chodorowska w serialu Ranczo
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska i Cezary Żak
  • Marta Chodorowska w Jeruzali, plan Rancza
[1/7] Marta Chodorowska w serialu Ranczo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także