NewsyCórka wójta z „Rancza” przejęła główny wątek w „M jak miłość”. Jedna z najpopularniejszych gwiazd serialu została zepchnięta na boczny tor

Córka wójta z „Rancza” przejęła główny wątek w „M jak miłość”. Jedna z najpopularniejszych gwiazd serialu została zepchnięta na boczny tor

M jak miłość
M jak miłość
Magda Kwiatkowska

22.03.2022 21:20, aktual.: 22.03.2022 23:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych na antenie TVP. Telenowela zadebiutowała w listopadzie 2000 roku i od tamtego momentu cieszy się niesłabnącą popularnością. Ukazuje ona życiowe perypetie wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków, na której czele stoi obecnie wdowa, Barbara Mostowiak. W role głównych bohaterów od lat wcielają się Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Teresa Lipowska.

Mimo upływu lat produkcja nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony widzów. Serial ma na swoim koncie aż pięć Telekamer, w tym Złotą i Platynową. Scenarzyści bardzo dbają o to, by fanom formatu nie zabrakło emocji. Czy umiejętnie?

Ulubioną gwiazdę M jak miłość zastąpi aktorka z Rancza

Niedawno media obiegła wieść, że M jak miłość na krótko zniknie z anteny TVP2. Spowodowane jest to tym, iż 29 marca odbędzie się ważny mecz piłki nożnej. Z tego też względu przeniesiono emisję telenoweli na inny dzień.

To jednak nie koniec zmian. Super Express właśnie poinformował, że jedna z ulubionych bohaterek produkcji zostanie odsunięta na boczny tor. Mowa o Magdzie Marszałek, w której rolę wciela się Anna Mucha. Jej bohaterka będzie musiała ustąpić miejsca Marcie Chodorowskiej, która znana jest z roli córki wójta w serialu Ranczo.

Z założenia Mucha miała odgrywać rolę drugoplanową, jednak jej postać tak spodobała się widzom, że produkcja zdecydowała się wprowadzić ją na stałe. Teraz jednak jej posada będzie zagrożona, ponieważ obok jej serialowego męża, Andrzeja (Krystian Wieczorek) zacznie kręcić się piękna blondynka. Kobieta będzie próbowała za wszelką siłę go usidlić, wykorzystując chwilowy kryzys w jego małżeństwie.

Na początku mówiło się o tym, że Marta ma zagrać jedynie epizodyczną rolę. Wiele wskazuje jednak na to, że może na dłużej związać się z produkcją.

Często jest tak, że bohaterowie tzw. drugiego planu stają się członem serialu i prowadzą najważniejsze wątki. Tak było ostatnio w przypadku Alżbety Lenskiej i Karola Strasburgera. Ich wątek został jednak doprowadzony do finału, więc przygotowaliśmy dla widzów kolejne emocje - powiedziała osoba z produkcji.

Ten sam mówca zapewnia, że scenarzyści dostarczą widzom solidną dawkę emocji.

Julia i Andrzej podczas wyjazdu służbowego wylądują razem w łóżku. To odbije się na małżeństwie prawnika. Czy rozwiedzie się z Madzią? Tego nie możemy zdradzić... Szykują się wielkie emocje, których z pewnością dostarczy Marta Chodorowska - dodaje.

Czyżby nadchodził kres kariery Anny Muchy w M jak miłość?

  • Marta Chodorowska i Cezary Żak
  • Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Anna Mucha dla WOŚP
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy
  • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek
  • Marta Chodorowska
[1/9] Marta Chodorowska i Cezary Żak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także