NewsyPaweł Królikowski pojawi się w kontynuacji "Rancza". Jedna z gwiazd produkcji wyjawiła szczegóły

Paweł Królikowski pojawi się w kontynuacji "Rancza". Jedna z gwiazd produkcji wyjawiła szczegóły

Paweł Królikowski - Ranczo
Paweł Królikowski - Ranczo
Elwira Szczepańska
10.09.2021 21:20, aktualizacja: 11.09.2021 11:30

Premierowe odcinki serialu Ranczo były pokazywane na antenie TVP o 2005 do 2016 roku. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością, przyciągając przed telewizory średnio ponad 4 miliony widzów. Chociaż od emisji ostatniego sezonu minęło już pięć lat, to fani nadal liczą na kontynuację, której temat powraca jak bumerang. I wiele wskazuje na to, że ich życzenia zostaną spełnione.

Często pojawia się także pytanie, co z postacią Kusego, w którego wcielał się nieżyjący Paweł Królikowski. Mamy odpowiedź.

Paweł Królikowski pojawi się w kontynuacji Rancza

Po śmierci Pawła Królikowskiego zawieszono prace nad Ranczem. Postać Kusego, w którego się wcielał, była jedna z kluczowych w serialu. Twórcy znaleźli jednak sposób, by jego postać obecna była na ekranie.

Jeżeli Paweł pojawiłby się w tym filmie, to na pewno przy wykorzystaniu istniejącej technologii – powiedział reżyser Wojciech Adamczyk w rozmowie z Jastrząb Post – Nie chce o tym na razie rozmawiać, jest zbyt wcześnie. Mogę tylko powiedzieć, że mam na to pewien pomysł.

Dziś już wiemy, co miał na myśli, a szczegóły zdradziła Beata Olga Kowalska, czyli serialowa żona doktora Wezóła.

Jeśli serial wróci na ekrany, to postać Kusego grana przez Pawła Królikowskiego prawdopodobnie zostanie odtworzona w ten sam sposób, w jaki kontynuowano wątek Mariana Paździocha z serialu "Świat według Kiepskich", w którego rolę wcielał się śp. Ryszard Kotys, czyli z wykorzystaniem wcześniej nagranych fragmentów scen. Ale szczegółów nie znam - mówiła w rozmowie z Onetem.

Aktorka natomiast ma wątpliwości i nie wie, czy zdecyduje się na udział w kontynuacji produkcji.

Kiedy kończyliśmy nagrywać "Ranczo", wiedzieliśmy, że spotkamy się za dwa, może trzy lata, żeby nagrać film i jeszcze jeden sezon serialu. Były planowane zdjęcia, ale coś poszło nie tak. Od tamtej pory co chwilę wraca temat "Rancza", jednak bez żadnych konkretów. Ja zresztą sama nie wiem, czy to dobry pomysł. Czasem warto ze sceny zejść niepokonanym - mówi.

Beata Olga Kowalska nie jest jedyną gwiazdą serialu, która nie jest przekonana co do pomysłu kontynuacji prac nad dalszymi losami bohaterów.

Ranczo
Ranczo
Ranczo
Ranczo
Ranczo
Ranczo
Beata Olga Kowalska w serialu Ranczo
Beata Olga Kowalska w serialu Ranczo
Ranczo
Ranczo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także