Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?
Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!
Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Pogrzeb Tomasza Mackiewicza. Siostra tragicznie zmarłego himalaisty wyjawia szczegóły ceremonii. Padły też mocne słowa o Elisabeth Revol

Tomasz Mackiewicz ostatnia wiadomość z Nanga Parbat


Pogrzeb Tomasza Mackiewicza. Siostra himalaisty o ceremonii i Elisabeth Revol

Minęły już ponad dwa tygodnie od czasu tragicznych wydarzeń, które rozegrały się tuż po szczytem Nanga Parbat. Tomasz Mackiewicz, który próbował zdobyć górę w towarzystwie Elisabeth Revol spełnił marzenie swojego życia, ale niestety nigdy już nie podzieli się z nikim tym doświadczeniem. Splot niefortunnych zdarzeń sprawił, że polski himalaista na zawsze został już w objęciach góry, którą ukochał szczególnie. Jego rodzina pogodziła się z tym, że więcej go nie zobaczy i szykuje się do pogrzebu. Symbolicznego, bo ciało Mackiewicza nie wróci do Polski.

Pogrzeb Tomasza Mackiewicza będzie symboliczny. Siostra himalaisty w rozmowie z Onetem wyjawiła, że wciąż trwają ustalenia co do daty i miejsca:

Choć będzie to pogrzeb jedynie symboliczny, pochowamy pustą trumnę. Jeszcze nie wiemy, czy będzie to na cmentarzu w Działoszynie, skąd pochodził, czy w Warszawie. Miasta nie lubił, dusił się tu. Pod Warszawą miał takie miejsce, dokąd uciekał i gdzie dobrze się czuł. Więc może tam będzie ten symboliczny grób? W najbliższą środę o godz. 15.00 w żoliborskim kościele św. Stanisława Kostki odprawiona zostanie msza w intencji Tomka. Spotkają się ludzie, którzy dają nam znać, że wciąż myślą o Tomku. Pomodlimy się za niego – mówiła załamana

Wyjawiła również, że choć media oskarżają Elisabeth o kłamstwo, być może o spowodowanie tragedii, ona nie ma do niej żalu:

Więc jak było naprawdę, bo jej wersje wydarzeń różnią się? Czy jak odchodziła od niego to już „nie kontaktował”, jak mówiła w pierwszej wersji? Czy pożegnał się z nią pełen nadziei, wiedząc, że pomoc już nadchodzi, jak opowiada ostatnio? Widzę wiele niespójności. Wynikają pewnie z szoku. Ja o nic Elizabeth nie oskarżam. Nigdy nie powiem, że zostawiła go na pewną śmierć, że działała z premedytacją. Napisałam do niej. Czekam na odpowiedź – wyjaśniła siostra himalaisty

To bez wątpienia będą trudne chwile dla całej rodziny. Serdecznie współczujemy i życzymy siły.

Tomasz Mackiewicz uwieczniony w szczelinie tuż przed atakiem szczytowym na Nanga Parbat. Elisabeth Revol ujawniła ostatnie zdjęcie

Konferencja prasowa z udziałem Elisabeth Revol wzbudziła kolejne kontrowersje. Himalaistka znów zmieniła wersję wydarzeń!

Nowa sensacyjna teza Elisabeth Revol! Francuzka twierdzi, że była szansa na uratowanie Tomasza Mackiewicza!

 

Wierzysz w wersję wydarzeń Elisabeth Revol?Komentarzy: 3


Sylwia | 11 lutego 2018, 18:01

To głosowanie wg mnie jest nie na miejscu. Jeśli ktoś się decyduje na wspinaczkę, zapewne jest w pełni świadomy ryzyka na jakie się naraża. Eli nie zostawiła dziecka, ani nie zaciągnęła Tomka siłą.


Gość | 11 lutego 2018, 16:18

Po pierwsze gościu.wtpc do szkoły i naucz się polskiego.jak należy.bo wstyd.a po drugie.kazdy chyba już ma dość codziennego wałkowania tej historii.teraz ewidentnie widzę tylko dwie baby co chcą na tym ugrać jak najwięcej dla siebie.poza tym ta całą rewolucja to kłamca krętacz i oszust.i niejedna już ofiarę ma na sumieniu jak już wszyscy wiedzą.widze że obie fałszywe panie mają teraz wspólny front.wiadomo.dla własnych korzyści.i szczerze to ani jednej q i drugiej nie jest mi za grosz szkoda widząc i słysząc co wyprawiają.


Gość | 11 lutego 2018, 15:25

Bez sensu robić bogrzeb z pustom trumnom wystarczy msza w kościele


Dodaj komentarz
×