Szukaj

Piotr Żyła szaleje przed kamerą. Udzielił wywiadu, o którym mówią już wszyscy. Musicie to zobaczyć!

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła odniósł wczoraj największy sukces w swojej zawodowej karierze. Sportowiec został mistrzem świata na skoczni w Oberstdorfie. Po zwycięstwie udzielił wywiadu, który po prostu musicie zobaczyć. 

Piotr Żyła został wczoraj mistrzem świata na skoczni w Oberstdorfie. Sportowiec oddał dwa fenomenalne skoki. W pierwszej serii wylądował na 105 metrach, a w drugiej powtórzył swój sukces i opadł na ziemię z wynikiem 102,5 metra. Dzięki dalekim lotom i wysokim ocenom sędziów dziś może cieszyć się złotym medalem.

Skoczek nie ukrywał wielkiej radości i głośno manifestował swoje szczęście. Jest to największy indywidualny sukces w jego karierze, dlatego nikogo nie dziwi, że radości nie było końca.

Wielkiego sukcesu pogratulowała mu obecna partnerka – Marcelina Ziętek. Chociaż sami zakochani jeszcze oficjalnie nie potwierdzili łączącego ich uczucia, to 23-latka nie mogła powstrzymać łez po tym, jak Piotr stanął na najwyższym stopniu podium po wczorajszym konkursie. Wielkiego sukcesu swojemu byłemu mężowi pogratulowała także Justyna Żyła, która w sprawie jego zwycięstwa wydała oficjalny komunikat.

Piotr Żyła mistrzem świata 2021. Wywiad po zwycięstwie

Piotr odniósł wczoraj po południu największy tryumf w swojej karierze. Nie dziwi więc, że towarzyszyły mu ogromne emocje, a swoją wielką radość chciał wykrzyczeć całemu światu. Cała Polska jest bardzo dumna z naszego reprezentanta, a on sam nie posiadał się radości po dwóch niezwykle udanych skokach, które zapewniły mu tytuł mistrza świata.

Tuż po zwycięstwie udzielił on wywiadu, podczas którego widać było, że jest w wielkiej euforii. Zanany z ogromnego poczucia humoru sportowiec rozbawił fanów do łez. Jak skomentował swoją świetną formę w rozmowie z dziennikarzem Eurosportu?

Od początku dnia był dobry dzień, wszystko mi wyszło, wszystko mi wychodzi.(…) Ten pierwszy to był z tego lepszego repertuaru i nie do końca go pamiętam, ale jak żem się zdążył tak fajnie odciąć do tego pierwszego skoku, to na drugi mi jeszcze zostało. Poszłem w full gaz – mówił szczęśliwy Piotr Żyła.

Cały wywiad z Piotrem Żyłą rozbawił fanów wręcz do łez. Szczęśliwy i jak zawsze uśmiechnięty po skoku rzucał się w śnieg, by nieco ochłonąć. Fragmenty zabawnej rozmowy możecie zobaczyć na poniższych nagraniach.


Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×