NewsyJustyna Żyła gratuluje Piotrowi mistrzostwa świata i ostrzega media. Stawia sprawę na ostrzu noża. Miarka się przebrała

Justyna Żyła gratuluje Piotrowi mistrzostwa świata i ostrzega media. Stawia sprawę na ostrzu noża. Miarka się przebrała

Justyna Żyła, Piotr Żyła
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Krystyna Miśkiewicz

28.02.2021 11:20, aktual.: 01.03.2021 01:42

Justyna Żyła zasłynęła w mediach dzięki głośnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą. Była żona polskiego skoczka nie szczędziła kolorowej prasie szczegółów rozpadu małżeństwa, a byłemu mężowi wielu przykrych słów. Chociaż od ich rozstania minęło już kilka lat, to nadal nie mogą się dogadać w wielu kwestiach, a zwłaszcza w tej dotyczącej opieki nad dwójką ich wspólnych dzieci. Byli partnerzy co jakiś czas poruszają w social mediach temat swojego związku, co zawsze kończy się sporym zamieszaniem.

Od wczoraj cała Polska żyje zwycięstwem Piotra Żyły na skoczni w Oberstdorfie. Sportowiec oddał dwa skoki – jeden o długości 105 metrów, a za drugim razem wylądował po 102,5 m. lotu. Dla skoczka jest prawdziwy życiowy sukces, ponieważ po raz pierwszy otrzymał złoty medal w skokach indywidualnych.

Gratulacje płynęły do niego z całego kraju, a swojej wielkiej radości nie ukrywała jego ukochana – Marcelina Ziętek, która ze łzami w oczach cieszyła się z tego tryumfu. Jak sukces byłego męża skomentowała Justyna Żyła?

Justyna Żyła skomentowała zwycięstwo byłego męża

Relacje pomiędzy Justyną a Piotrem cały czas są bardzo napięte. Byli małżonkowie nie szczędzą sobie złośliwości i wielu kąśliwych uwag. Wiele osób tylko czekało, aż była żona skoczka skomentuje to, co wydarzyło się minionego popołudnia. Na profilu Justyny wczoraj pojawił się post, na którym mogliśmy zobaczyć, jak jej córka czyta książkę opatrzoną wymowną ilustracją.

Była żona sportowca zdobyła się jednak na komentarz w sprawie zwycięstwa. Wydała na swoim profilu oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśniła swoje stanowisko w sprawie.

Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu - nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie. Usilne upatrywanie się złośliwości z mojej strony i brania pod lupę każdego zdjęcia na story jest dla mnie próbą kolejnego sprowokowania mnie i poróżnienia z byłym mężem. Więcej komentarzy w tej sprawie nie udzielę - napisała Żyła na swoim Instastories.

Z tego co pisze Justyna wynika, że łączą ich coraz lepsze stosunki, a trudną przeszłość byli małżonkowie w końcu zostawili za sobą.

Justyna Żyła komentuje zwycięstwo Piotra Żyły
Justyna Żyła komentuje zwycięstwo Piotra Żyły
Justyna Żyła uczciła urodziny córki
Justyna Żyła uczciła urodziny córki
Justyna Żyła z nowym partnerem
Justyna Żyła z nowym partnerem
Justyna Żyła
Justyna Żyła
Justyna Żyła pozuje na polu
Justyna Żyła pozuje na polu
Justyna Żyła w czerwonej sukience życzy udanego weekendu
Justyna Żyła w czerwonej sukience życzy udanego weekendu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także