Szukaj

Piotr Żyła mistrzem świata. Reakcja jego partnerki to dowód wielkiej miłości. Zachowanie na miarę Lewandowskiej

Piotr Żyła mistrzem świata

Piotr Żyła mistrzem świata

Piotr Żyła został mistrzem świata w Obersdorfie. Jego tryumf obserwowała Marcelina Ziętek, a relacją i dumą ze zwycięstwa ukochanego podzieliła się na Instagramie.

Piotr Żyła został mistrzem świata na normalnej skoczni w Oberstdorfie. Podopieczny trenera Michala Doležala triumfował dzięki lotom na odległość 105 m oraz 102,5 m. Był już brąz na dużej skoczni w Lahti cztery lata temu, a teraz jest złoto. Polak osiągnął życiowy sukces – do tej pory wygrał przecież tylko dwa konkursy Pucharu Świata w Oslo w 2012 i w Bad Mittendorf w 2020 roku. Teraz został najlepszym skoczkiem świata. Nie ukrywał radości, przecież to największy indywidualny sukces w jego karierze.

Jego zmagania na skoczni w Obersdorfie oglądała Marcelina Ziętek. Ukochana skoczka w relacji na Instagramie pokazała, jak kibicuje partnerowi.

Piotr Żyła mistrzem świata! Jak zareagowała Marcelina Ziętek?

Piotr Żyła chętnie wypowiada się w sprawach sportowych, często sobie dowcipkuje na temat skoków narciarskich, ale swoją pracę traktuje bardzo poważnie i jest jednym z najlepszych obecnie polskich skoczków. Udowodnił to w sobotę, kiedy zdobył tytuł Mistrza Świata.

Od jakiegoś czasu spotyka się z 23-letnią aktorką Marceliną Ziętek. Pomimo że sami zainteresowani jeszcze tego nie potwierdzili, na temat ich związku pojawiły się kolejne informacje. Party donosi, że zakochani zamieszkali razem. Plotkuje się, że to dopiero początek zmian w ich życiu. Ponoć wkrótce zdecydują się na ślub:

Jak dowiedziało się Party, kilka miesięcy temu zakochani zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu, który kupił Piotr. Plotkuje się nawet, że Ziętek i Żyła planują ślub – podaje dwutygodnik.

Póki co pewne jest, że Żyła zyskał także wiernego kibica. Marcelina na Instagramie zrelacjonowała, jak ogląda Mistrzostwa Świata w Obersdorfie i trzyma kciuki z Piotra. Na tę okazję nałożyła nawet biało-czerwony wianek.

Piotr Żyła mistrzem świata - reakcja Marceliny Ziętek

Piotr Żyła mistrzem świata – reakcja Marceliny Ziętek

Nie ukrywała radości, kiedy Żyle udało się wywalczyć złoto. Zachowała się podobnie do Ani Lewandowskiej, która niejednokrotnie wzrusza się, oglądając Roberta. Pojawiły się łzy, a w opisie możemy przeczytać krótkie, ale wiele znaczące:

Tyle szczęścia!

Póki co na zwycięstwo eks męża nie zareagowała zawsze czujna Justyna Żyła, ale tylko patrzeć, a pojawi się jakiś komentarz.


Piotr Żyła mistrzem świata - reakcja Marceliny Ziętek

Piotr Żyła mistrzem świata - reakcja Marceliny Ziętek

155416953_266519601576Piotr Żyła mistrzem świata - reakcja Marceliny Ziętek525_5339379565400543493_n

Piotr Żyła mistrzem świata - reakcja Marceliny Ziętek

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Dodaj komentarz

 • Ja pisze:

  Piotrek oprócz skoków nic nie potrafi, niedojrzały do roli męża i ojca. Szkoda Pani Justyny i dzieci. Co to za „facet”, który zostawia rodzinę dla kochanek. To nie facet a gacie.

 • Gość pisze:

  Reakcja nowej partnerki – pokazała wielkie zęby w dowód miłości

 • Gggg pisze:

  Mam nadzieję, że Justynka teraz wreszcie zamilknie – jak widać zmiana mu służy… brawo Piotrek 🙂

  • Gość22 pisze:

   A czego mu tu gratulować? Chyba tego że porzucił rodzinę dla jakiejś kochanki a co do skoków to mu nie gratuluje i tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×